انتشار هابز و دو كتاب داستانی

انتشار هابز و دو كتاب داستانی به گزارش كادو دونی آثار داستانی «من فقط دو نفر را كشته ام» نوشته هادی خورشاهیان و «آینه باز» نوشته ناهید فرامرزی همراه با كتاب «هابز» نوشته جورج مك دانلدراس با ترجمه سیدمسعود آذرفام منتشر گردید.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، «من فقط دو نفر را كشته ام» نوشته هادی خورشاهیان با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۲۸ هزار تومان توسط نشر هیلا انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد كتاب: شب توی بازداشتگاه به اندازه كافی فرصت داشت كه فكر كند و زمان بخرد. باید برمی گشت به سال ها پیش و همه اتفاقات را مرور می كرد و حوادث را طوری كنار هم می چید كه بتواند حداقل خودش را از افترا قتل مبرا كند.
اما حقیقت این است كه برخی از مشكلات نه به همان سرعتی كه به وجود می آیند حل می شوند نه به همان راحتی!


همینطور «آینه باز» نوشته ناهید فرامرزی در ۱۴۴ صفحه با شمارگان ۵۵۰ نسخه و با قیمت ۱۸ هزار تومان توسط همین نشر انتشار یافته است.
بخشی از متن كتاب كه در پشت جلد آمده است: خیره شدم به غریبه ای كه در آینه بود و با من سر لج داشت. توی چشمم زل زل نگاه كرد و عین دیوانه ها قهقهه زد.
پرسیدم: «چرا؟ داری چی كار می كنی؟»
حرفی نزد. می دانستم چه فكر می كند، می خواست بگوید كه آمده تا گذشته را جبران كند. انگار دنبال بخشش بود. چقدر شبیه من بود، حتی آرزوهایش هم. انگار توی دلش را می خواندم. با این همه نزدیكی برایم غریبه بود. حتی چشم هایش را به یاد نمی آورم. آن كه در آینه التماس می كرد آمده بود، تا به خیال خودش، بار گذشته را زمین بگذارد. هرچند راضی نبودم، زن محبوس آینه مجبورم كرد. این كه از ناخوشی زرناز خاتون و شكستن دل پیرزن یا تنهایی ساره بیگم بهانه آوردم، همه اش پرت وپلا بود. ته ته ماجرا برمی گشت به من توی آینه كه ایستاده بود و با نگاهی مسخره و آتشی توی چشم ها به م خیره شده بود. چشم ها داد می زدند: «یالا. باید بمانی. باید همه گذشته را زیر و رو كنی. باید تا آخر خط بروی.»


كتاب «هابز» نوشته جورج مك دانلدراس هم با ترجمه سیدمسعود آذرفام در ۲۵۴ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۲۸ هزار تومان توسط نشر ققنوس انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد كتاب: «هابز» یكی از بنیان گذاران اندیشه مدرن و از پراهمیت ترین و تاثیرگذارترین فیلسوفان قرن هفدهم است. با این حال، امروزه او را غالبا با فلسفه سیاسی اش و به خصوص كتاب «لویاتان» می شناسند، اما كتاب حاضر به دنبال آن است كه در چارچوب شرحی مقدماتی، كلیت آرا و نظرات هابز را به نحوی منسجم ترسیم كند و با ارجاع مكرر به آثار خود هابز، خواننده را از حد شرح ها فراتر ببرد و به مطالعه متن های اصلی او ترغیب كند.


1398/07/15
11:29:28
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: انتشار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است