با حكم وزیر ارشاد؛

دبیران علمی كتاب سال و جایزه جهانی كتاب سال منصوب شدند

دبیران علمی كتاب سال و جایزه جهانی كتاب سال منصوب شدند كادو دونی: دبیران علمی كتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه جهانی كتاب سال با حكم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احكامی جداگانه دبیران علمی سی وهفتمین دوره جایزه كتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هفتمین دوره جایزه جهانی كتاب سال را منصوب نمود.
به این ترتیب صالحی در حكمی حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد را بعنوان دبیر علمی سی وهفتمین دوره جایزه كتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب نمود.
در حكم صالحی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی راد آمده است:
«نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجربه های باارزش جنابعالی در حوزه های كتاب، فرهنگ و پژوهش به سبب این حكم بعنوان "دبیر علمی سی و هفتمین دوره جایزه كتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همكاری اندیشمندان و صاحب نظران و اهالی قلم و نشر، در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی، موفق و موید باشید.»
وزیر ارشاد همین طور در حكمی احمدعلی حیدری را بعنوان دبیر علمی بیست وهفتمین دوره جایزه جهانی كتاب سال منصوب نمود.
در حكم صالحی خطاب به احمدعلی حیدری نیز آمده است:
«نظر به تخصص و سوابق باارزش جنابعالی در حوزه های علمی و پژوهشی، به سبب این حكم بعنوان "دبیر علمی بیست و هفتمین دوره جایزه جهانی كتاب سال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می شوید.
امید است با عنایت الهی و بهره گیری از دیدگاه های صاحب نظران، این جایزه باارزش و معتبر كه نقش مهمی در دیپلماسی فرهنگی دارد، بیشتر از گذشته زمینه ساز رشد و تعالی جامعه فرهنگی و علمی ایران و جهان گردد.»


منبع:

1398/04/16
23:31:45
5.0 / 5
4237
تگهای خبر: تخصص , جایزه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است