ترجمه اشكان خطیبی از عشق و نفرین رونمایی می گردد

ترجمه اشكان خطیبی از عشق و نفرین رونمایی می گردد به گزارش كادو دونی مراسم رونمایی از كتاب عشق و نفرین اثر سام شپرد با ترجمه اشكان خطیبی امروز در بوك لند برگزار می گردد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، مراسم رونمایی از كتاب «عشق و نفرین» اثر سام شپرد با ترجمه اشكان خطیبی امروز شنبه ۱۰ آذر به شیوه نمایشنامه خوانی در بوك لند برگزار می گردد.
مراسم رونمایی از این كتاب با نمایشنامه خوانی بخش هایی از دو نمایشنامه چاپ شده در این كتاب همراه می باشد.
اشكان خطیبی كارگردان بازیگر سینما و تئاتر درباره این كتاب اظهار داشت: دو نمایشنامه «نفرین قحطی زدگان» و «عشق وحشی» نوشته سام شپارد را حدود ۱۳ سال پیش ترجمه كردم و برای چاپ به انتشارات نیلا سپردم. اما این دو اثر زمان انتشار گرفتار ممیزهای فراوان شدند و بالاخره بعد از سال ها در قالب یك جلد با عنوان «عشق و نفرین» انتشار یافته اند.
وی درباره محتوای این دو نمایشنامه اظهار داشت: نفرین قحطی زدگان یكی از نمایشنامه های سه گانه شپارد یعنی «كودك مدفون» و «غرب حقیقی» درباره خانواده آمریكایی است كه حال و هوای آن به شكل عجیبی به وضعیت كنونی ما شبیه است. مخاطبان اگر این دو متن را خوانده باشند، متوجه مبحث «نفرین قحطی زدگان» می شوند. نمایشنامه «عشق وحشی» هم برای هنرجویان تئاتر ماده خام خوبی برای كار و تمرین است.
این رونمایی امشب شنبه ۱۰ آذر از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بوك لند آواسنتر واقع در خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، طبقه منفی یك برگزار می گردد.

1397/09/10
00:58:24
5.0 / 5
4745
تگهای خبر: انتشار , تئاتر , سینما , عشق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است