توسط نشر پیدایش انجام شد؛

چاپ رمانی درباره جنایت های بین كهكشانی

چاپ رمانی درباره جنایت های بین كهكشانی كادو دونی: رمان ما و را نوشته محمدرضا ایدرم توسط نشر پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، رمان «ما و را: سلسله جنایت های بین كهكشانی» نوشته محمدرضا ایدرم توسط نشر پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد. این كتاب چهارمین عنوان از مجموعه «ادبیات ژانری» است كه این ناشر چاپ می كند.
«گریخته»، «خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی» و «رزونانس» دیگر عناوین مجموعه ادبیات ژانری هستند كه تاكنون انتشار یافته اند. «رزونانس» به قلم همین نویسنده نوشته شده است.
رمان «ما و را» آغازین كتاب از مجموعه ای است كه ایدرم درباره جنایت های بین كهكشانی می نویسد و داستانش درباره سیاره «را» و چگونگی پیدایش فرقه زمانیه در آن است. قصه این رمان از این مقرر است كه سال ها سپس تصرف زمین به دست آوردن ریف ها، وقتی انسان ها میان سیاره های سرزهر، دنب و مجمع السیارات اطلس پخش شده اند، سیاره ای با ماشین های باستانی كشف میگردد كه تصویری فیزیكی از تمام بهشت های افسانه ای است.
در داستان پیش رو، مرد بیچاره ای به نام كمال سرادقی حضور دارد كه به صورت اتفاقی در مسابقه لاتاری برنده شده و همین برنده شدن موجب میگردد وارد ماجراهای پر رمز و رازی بشود. او به سیاره را می رسد و...
در قسمتی از این رمان می خوانیم:
«قربان یعنی بقیه، دندوناشون قلابیه؟»
«معلومه احمق جون. همه اش مصنوعیه. هر كی یحیی بخوره هم موهاش می ریزه هم دندوناش. ولی این رو ببین. همین دو نخ سفید روی سرش نشون می ده كه غربتیه. به عمرش قرص نخورده. اساسا شهروند نیست. یحتمل یا لاتاری برده یا كه قاچاقه.»
«یعنی خلافكاره قربان؟»
«قحط آدم اومده تو اون تشكیلات عریض و طویل كه تو رو فرستادن؟ همین قدر سوال پیچم كنی می گم جیره این هفته ات رو بدن سگ بخوره.»
«نه قربان. یعنی بله قربان.»
بهترین كار این بود كه همان اول كار، سرداقی داوطلبانه به اشتباهش اعتراف می كرد و بابت ورود غیرقانونی عذر می خواست و با یك مقدار خواهش و تمنا كلك كار را می كند و شیرینی شان را می داد تا اشتباهش را ببخشند و با یكی دو امضا و توبیخ و تذكر راهی اش كنند.»
«جناب ستوان چش شد؟»
«هیچی. چیزیش نیست. یه نمه به نظرم مریضه فقط. دو سه تا از دندوناش كرمی شده. واسه همینه كه اراجیف می گه. واسه كرماس.»
این رمان با ۲۲۴ صفحه مصور، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۲۸ هزار تومان انتشار یافته است.

1397/09/03
15:53:53
5.0 / 5
4923
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , تصویر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است