فعالیت برخی كتابخانه های عمومی در تعطیلات نوروز

فعالیت برخی كتابخانه های عمومی در تعطیلات نوروز كادو دونی: معاون توسعه كتابخانه های نهاد كتابخانه های عمومی كشور از فعالیت و عرضه خدمات شماری از كتابخانه های عمومی در روزهای تعطیلات نوروز اطلاع داد.


به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی نهاد كتابخانه های عمومی كشور، محمد اله یاری معاون توسعه كتابخانه ها و كتابخوانی نهاد با بیان این خبر بیان كرد: با عنایت به درخواست های مختلف اعضا در مورد باز بودن كتابخانه های عمومی در روزهای تعطیلات نوروز و با هدف خدمات رسانی و افزایش رضایت مندی مراجعان و مخاطبان كتابخانه ها در این ایام، تعدادی از كتابخانه های عمومی در ایام تعطیل نوروز، نسبت به عرضه خدمت اقدام خواهند كرد.
اله یاری در ادامه تاكید كرد: هماهنگی های لازم با ادارات كل استان ها انجام شده و تعدادی از كتابخانه های عمومی بر مبنای میزان درخواست های اعضا، میزان رجوع و امانت آن ها برای فعالیت در روزهای تعطیلات در نظر گرفته شده است. همینطور كتابخانه های عمومی در ایام ۵ تا ۸ فروردین به منظور رفاه حال مراجعان و اعضای محترم، فعال خواهند بود و به عرضه خدمت خواهند پرداخت.
او در انتها اظهار داشت: اعضا و مخاطبان كتابخانه های عمومی می توانند به منظور اطلاع از وضعیت كتابخانه های عمومی در روزهای تعطیلات با ادارات كل استان ها یا كتابخانه های عمومی محل خود تماس بگیرند.1396/12/28
20:11:13
5.0 / 5
4939
تگهای خبر: خدمات , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است