تخصیص ۵ میلیارد اعتبار به حوزه شهدا در اسدآباد

تخصیص ۵ میلیارد اعتبار به حوزه شهدا در اسدآباد به گزارش کادو دونی، همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس از تخصیص پنج میلیارد تومان اعتبار به حوزه شهدای این شهرستان از محل اعتبارات ملی و اعتبارات در اختیار نماینده اطلاع داد.


کیومرث سرمدی واله در گفتگو با ایسنا، با بیان این خبر، اضافه کرد: از این میزان اعتبار سه میلیارد تومان از محل اعتبارات در اختیار نماینده بوده که برای مستندسازی زندگی شهدای شهرستان و یادواره های شهدا در اختیار متولیان امر قرار می گیرد.
وی افزود: دو میلیارد تومان اعتبار مجزا هم از محل اعتبارات ملی جهت کمک به تکمیل یادمان شهدای گمنام پارک جنگلی تأمین شد و در اختیار شهرداری این شهر قرار گرفت.
سرمدی واله در ادامه ضمن اشاره به این که بیشتر از ۴۰ روستا و شخم زارهای جاده های روستایی شهرستان طی سال قبل و سال جاری بهسازی و آسفالت شده اند، تصریح کرد: تمامی پروژه های نیمه تمام و به خواب رفته شهرستان امروز درحال اجرا بوده و یا در آستانه افتتاح هستند.
وی از مرتفع شدن مشکل ۲۰ ساله مسکن فرهنگیان این شهرستان اطلاع داد و خاطرنشان کرد: فرهنگیان شهرستان حدود ۲۰ سال پیش برای صاحبخانه شدن پول مورد نیاز زمین را پرداخت کرده بودند اما هیچ زمینی به آنها برای راه اندازی مسکن داده نشده بود که با پیگیری های انجام شده مشکل آنها مرتفع شد.
نماینده اسدآباد در خانه ملت از افتتاح و بهره برداری فاز دوم کنارگذر اسدآباد در هفته دولت اطلاع داد و اظهار داشت: خط برگشت به سمت همدان بعنوان فاز اول طرح کنارگذر شهر اسدآباد در اربعین سال قبل افتتاح و زیربار ترافیک رفت که با تکمیل صددرصدی پروژه خط برگشت به سمت کرمانشاه بعنوان فاز دوم این طرح هم پیش از ایام اربعین در هفته دولت سال جاری به صورت کامل به بهره برداری خواهد رسید.
منبع:

1402/04/26
13:59:40
5.0 / 5
243
تگهای خبر: رمان , فرهنگ , گل , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است