بیانیه ایمانی پور در محكومیت قرآن سوزی در سوئد؛

باری دیگر، شروری دیگر، خاک بر آفتاب پاشید

باری دیگر، شروری دیگر، خاک بر آفتاب پاشید کادو دونی: رییس شورای سیاست گذاری و هماهنگی گفت وگوی ادیان جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای، آتش زدن قرآن کریم و توهین به مقدسات دینی در سوئد را، محکوم نمود.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رییس شورای سیاست گذاری و هماهنگی گفت وگوی ادیان جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
باری دیگر، شروری دیگر، خاک بر آفتاب پاشید
مزدوران شیطان، هر از گاهی به بهانه های واهی، تحت حمایت دولت های به اصطلاح طرفدار آزادی بیان، به هتک حرمت مقدسات اسلامی دست می یازند. این دفعه شاهد به آتش کشیدن دل و جان میلیونها مسلمان یا همان قرآن مجید در مقابل سفارت خانه کشور ترکیه در سوئد بودیم.
این دفعه نخست نیست که کشور سوئد، عرصه ی نمایش های شیطانی مقابل اسلام و مسلمانان می شود.
قرآن کریم کتاب زندگانی، مرگ و رستاخیز است
قرآن کریم و آیات وحیانی آن مقدس ترین، عزیزترین و عظیم ترین یادگار رسول اکرم - که سلام و درود خداوند بر او و خاندان پاکش باد- نزد مسلمانان است.
مسلمانان با قرآن جان می گیرند، رشد می کنند و به سمت خداوند بازمی گردند. قرآن کریم برای مسلمانان کتاب زندگانی، مرگ و رستاخیز است.
مسلمانان شبانه روز در سراسر زمین، آیاتی از این کتاب الهی را تلاوت می کنند، با قرآن کریم خداوند را نیایش می کنند و این کتاب را تقدیس و تکریم می کنند و بدان عشق ورزیده و با این کتاب آسمانی است که دوران زندگی بر زمین را می پویند.
برگزاری چنین نمایش های رذیلانه ای، به بهانه ی پاسداری از آزادی، مسلمانان را - که همیشه به مقدسات، نمادها و آثار و معابد ادیان و آیین های دیگر احترام گذارده اند - از شقاوت و ظلمت بی انتهای این نمایش اهریمنی به خشم می آورد.
پوشیده نیست که این دست رفتارهای شرورانه به هم زیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان، آیین ها و فرهنگ ها، لطمه جدی می رساند و فضای گفت وگوی ادیان و تعامل فرهنگ ها را تیره و تار می سازد.
اینجانب به عنوان رییس شورای سیاست گذاری و هماهنگی گفت وگوی ادیان جمهوری اسلامی ایران آتش زدن های قرآن کریم و توهین به مقدسات دینی و جریحه دار ساختن دل و جان میلیونها مسلمان را به شدت محکوم می کنم.
حداقل انتظار پیروان قرآن کریم از رهبران ادیان و اندیشمندان و آزادگان جهان، خصوصاً باشندگان اروپای غربی و آمریکای شمالی که سالیانی است به صحنه این نمایش های شرم آور تبدیل گشته است، اعلام برائت آشکار از این اسلام ستیزی ها و مسلمان سوزی ها و رسوا ساختن معادله ی دروغین و مزورانه تلازم آزادی با اهانت به مقدسات دینی است.
از خداوند متعال مسألت می نماییم که ما را از مهر و نور و راه خود دور نسازد.
منبع:

1401/11/03
08:53:20
5.0 / 5
298
تگهای خبر: عشق , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است