نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس:

زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند

زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند به گزارش کادو دونی، لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند.


حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: حوزه گردشگری در استان نیاز به کار بیشتر داشته و باید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقدامات اساسی در این بخش انجام دهد.
وی اضافه کرد: مناطقی در لرستان که آثار تاریخی و فرهنگی در آنها وجود دارد زیرساخت لازم برای جذب توریست را ندارند.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مناطق ویژه گردشگری که مردم می توانند بهره گیرند چنانچه زیرساخت لازم را نداشته باشند رغبتی جهت استفاده از آن نشان نمی دهند.
کاظمی بیان کرد: متاسفانه روی غار کلماکره در پلدختر به عنوان یک پتانسیل گردشگری استان هیچ کاری انجام نشده است.
وی با اعلان اینکه تالاب های ۱۱ گانه پلدختر زیرساخت مناسب ندارند، افزود: برای غار و کاروانسرای کوگان و آبشار افرینه متاسفانه هزینه چندانی نشده است.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای ایجاد زیرساخت در محل ها ذکر شده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور یا برنامه ندارد و یا اعتباری در نظر نمی گیرد که حداقل زیرساخت ها ایجاد شود.
کاظمی اظهار داشت: بی توجهی میراث فرهنگی کشور به قابلیت ها، پتانسیل ها و سرمایه های گردشگری، تاریخی، طبیعی مورد انتقاد جدی مردم لرستان است.
وی اشاره کرد: در صورتیکه زیرساخت های لازم برای این سرمایه ها در نظر گرفته شود لرستان می تواند مرکز توجه توریستهای داخلی و خارجی باشد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پل های تاریخی شهرستان منحصر به فرد هستند که نیاز به مرمت دارند تا مردم به تاریخ و پیشینه این مناطق پی ببرند.
منبع:

1401/11/02
12:25:16
5.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است