توسط انتشارات كتاب جمكران؛

پشت درهای بهشت به چاپ دوازدهم رسید

پشت درهای بهشت به چاپ دوازدهم رسید کتاب پشت درهای بهشت نوشته رضا کاشانی اسدی توسط انتشارت کتاب جمکران به چاپ دوازدهم رسید.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «پشت درهای بهشت» نوشته رضا کاشانی اسدی بتازگی توسط انتشارت کتاب جمکران به چاپ دوازدهم رسیده است.
جوانی طلایی ترین دوران زندگی هر آدمی است. بیشتر جوانان شبیه به هم هستند. دو راهی های مهمی سر راهشان قرار می گیرد و مهم ترین و سرنوشت سازترین تصمیم های زندگیشان را باید بگیرند.
در یکی از مهم ترین پیچ های تاریخی جوانان دهه شصت هجری برسر یک دوراهی بزرگ قرار می گیرند. دورراهی این که طرف کم شمار حق را بگیرند و به سپاه امام حسین (ع) بپیوندند و در کنار سید جوانان اهل بهشت شهید بشوند یا این که به زرق و برق دنیا دل بسپارند یا این که سکوت کنند و یک ابدیت تاریکی و بدبختی برای خودشان رقم بزنند.
رضا کاشانی اسدی در رمان «پشت درهای بهشت» سراغ یکی از این جوانان کوفی به نام «موقع بن ثمامه اسدی صیداوی» رفته است و داستان زندگیش را برای مخاطبان نوشته است. داستان زندگی جوانی که در فضای خفقان و خدعه کوفه در کنار خانواده و اقوام خود باید تصمیم سختی بگیرد که به کدام سمت برود.
کتاب «پشت درهای بهشت» حکایت آدم های است که یا از درگاه بهشت عبور کردند یا این که پشت در بهشت ماندند و زمین گیر شدند. این کتاب که در انتشارات کتاب جمکران انتشار یافته اخیراً به چاپ دوازدهم خود رسیده است.
در قسمتی از کتاب می خوانیم:
پدربزرگ پاسخش داد: «صریح بگویم؛ او برای خاندان آبرو می آورد و تو آبرو می بری. حرف های وی از جنس طغیان و سرکشی نیست، حرف مؤمن به رسول الله است.» لرزان به سمت پدر حرکت کرد: «تو گمان می کنی با نزدیکی به خاندان بنی امیه و جیره خواری عبیدالله امورت سامان می گیرد؟ خطا می کنی، خطا. آنان مردم را به چشمه می رسانند و لب تشنه برمی گردانند. رفتار آنان، مَنشِ ابلیس است. تو نمی فهمی.»
پدرم که طاقتش طاق شده بود، اظهار داشت: «پدر! حرمت نگه دار.»

1401/05/16
21:21:14
5.0 / 5
189
تگهای خبر: انتشار , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است