با برگزاری یك اردوی آموزشی؛

استعدادهای بازی سازی در کرمانشاه شناسایی می شوند

استعدادهای بازی سازی در کرمانشاه شناسایی می شوند کادو دونی: با برگزاری اردوی آموزشی انستیتو ملی بازی سازی استعدادهای بازی سازی در کرمانشاه شناسایی می شوند.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، اردوی آموزشی بازی سازی (بوت کمپ) و رویداد گیم جم انستیتو ملی بازی سازی با حضور مدرسان حوزه های طراحی، هنری و فنی در شهر کرمانشاه انجام می شود. این اردوهای آموزشی دوره های فشرده ای هستند که شرکت کنندگان را برای ورود به بازار کار آماده می کنند.
اردوی آموزشی بازی سازی (بوت کمپ) کرمانشاه شامل ۳۰ ساعت آموزش فشرده بازی سازی ویژه گروههای دانش آموزی و دانشجویی است که از ۲۲ تا ۲۶ مرداد در پارک علم و فناوری این استان انجام می شود.
این اردوی آموزشی با رویکرد پشتیبانی از کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور با همکاری مشترک بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اداره کل ارشاد کرمانشاه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، پارک علم و فناوری و همین طور اداره کل آموزش و پرورش استان در پارک علم و فناوری کرمانشاه انجام خواهد شد.
شرکت کنندگان در این اردو بعد از اتمام پروسه آموزش اولیه و تشکیل تیم، در قالب مسابقه بازی سازی (گیم جم) به رقابت با یکدیگر می پردازند تا بتوانند بر طبق آموزش های ارائه شده به تولید یک محصول برسند.
این رویداد از ۲۲ تا ۲۶ مرداد برگزار می گردد و علاقه مندان در این استان می توانند برای ثبت نام از اینجا اقدام نمایند.
آئین اختتامیه و معرفی برگزیدگان بخش گیم جم این رویداد نیز ۲۶ مرداد با حضور نمایندگان بنیاد ملی بازی های کامپیوتری و مدرسان این دوره انجام می شود.
براین اساس اولین رویداد حضوری انستیتو ملی بازی سازی پس از گذشت دو سال از شیوع همه گیری کرونا در قالب اردوی آموزشی بازی سازی (بوت کمپ) تیرماه ۱۴۰۱ در سیستان و بلوچستان (زاهدان) اجرا شد. بر طبق برنامه ریزی انستیتو ملی بازی سازی برگزاری این رویدادها برای دیگر استانهای کشور نیز درحال پیگیری است و در ماه های آینده، اردوهای آموزشی بازی سازی دیگری از طرف بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در سایر استانها انجام می شود.


منبع:

1401/05/12
10:11:28
5.0 / 5
32
تگهای خبر: آموزش , اهدا , تولید , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است