رونمایی از کتابی با محتوای رفتارشناسی

رونمایی از کتابی با محتوای رفتارشناسی کادو دونی: کتاب «رمزگشایی رفتار با مدل جهانی دیسک» رونمایی گردید.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، این کتاب را که پنجم اردیبهشت ماه در مجموعه سینا عرضه شد، محمدباقر مرادی، علیرضا تفرشی مطلق و فهیمه برخورداری تالیف کرده اند. محتوای آن بر حوزه رفتارشناسی تمرکز دارد و به انواع تیپ های پانزده گانه رفتاری، ابعاد هشت گانه رهبری، ارزیابی ریسک فردی، ارتباط رفتار و هوش هیجانی، کابرد رفتار در کسب وکار، ارتباطات و خانواده می پردازد. همین طور در آن تمرین های کاربردی، نحوه تشکیل کارگروه و تیم های تخصصی ماموریت محور، و کیس های رهبری همراه با تحلیل ارائه شده است.
بنا بر اعلام، داده های اطلاعاتیِ کتاب «رمزگشایی رفتار با مدل جهانی دیسک» بر طبق رفتارشناسی در کارگاه های رفتارشناسی برداشته شده است. همین طور در این کتاب از یک متد استاندارد جهت شناخت و بهبود کیفیت رفتار استفاده می شود که بر این اساس، افراد از یک تا پنج ستاره رتبه بندی شده و آماده استخدام در سازمان های متقاضی می شوند.


این مراسم به مناسبت دوازدهمین سال فعالیت مجموعه سینا که در زمینه توسعه و ترویج مهارت های نرم همچون رفتارشناسی، هوش هیجانی، و استعدادیابی با تمرکز بر حوزه کسب وکار، مشغول فعالیت است، اجرا شد. برخی از استادان و علاقه مندان حوزه رفتارشناسی و از اعضای شورای شهر استان البرز در این مراسم حاضر بودند.
منبع:

1401/02/06
23:34:00
5.0 / 5
236
تگهای خبر: استاندارد , تخصص , كتاب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است