سردار شفائی:

نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت هستیم

نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت هستیم به گزارش کادو دونی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سپاه تلاش دارد و تلاش می کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان بعنوان سربازی کوچک در امتداد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند.به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، سردار احمد شفائی، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، از هفته دفاع مقدس بعنوان بهترین فرصت جهت انعکاس ارزش های این دوران و رشادت ها و فداکاری های رزمندگان نام برد و توضیح داد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که می توان با بهره گیری از ظرفیت های خوبی که در استان است متمرکز شد تا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به درستی صورت بگیرد.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: سپاه تلاش دارد و تلاش می کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان بعنوان سربازی کوچک در امتداد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند. در طول ۴۲ سال قبل از عمر با برکت انقلاب آنگونه که باید در امتداد این دوران حق مطلب ادا نشده است. امروز ما بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ ایثار و شهادت که فرهنگ صبر، ایستادگی، مقاومت، ازخودگذشتگی، اطاعت از ولی امر مسلمین است نیاز داریم.

سردار شفائی اشاره کرد: فرصت تمام نشده و ما همچنان این فرصت را داریم تا بیش از هر زمان دیگر به ارزش های انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم، هفته دفاع مقدس یکی از این فرصت ها ست که در اختیار ما قرار دارد و بلید برای تبیین ارزش های دفاع مقدس خالصانه و دلسوزانه با بهره مندی از ظرفیت های استان در جهت اثرگذاری مطلوب تر گام برداریم.
منبع:

1400/06/24
21:04:35
5.0 / 5
213
تگهای خبر: رمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است