فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان:

شهید علیرضا حاجی بابایی یك معلم اخلاق بود

شهید علیرضا حاجی بابایی یك معلم اخلاق بود فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اظهار داشت: شهید شاخص سال استان همدان را شهید «علیرضا حاجی بابایی» انتخاب کردیم چونکه او یک معلم اخلاق و یک فرمانده بی نظیر دفاع مقدس بود.به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، سردار مظاهر مجیدی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۱ سازمان بسیج مستضعفین برای تمام استانها اعلام نمود شهیدی را بعنوان شهید سال استان معرفی کنند؛ توضیح داد: از سال ۹۲ به بعد توانستیم شهدا را ارزیابی نماییم و باتوجه به خصوصیاتی که داشتند و شرایطی که برای هر سال بود شهید استان را معرفی کردیم. در شهرستان ها هم به همین صورت یک شهید و در کل کشور هم به همین صورت یک شهید کشوری معرفی کردند.


فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اشاره کرد: در این راه تا جایی که امکان داشت روی زوایای شهید و خانواده او برنامه ریزی های مختلفی انجام می شد و از سال ۹۲ این کار اجرائی شد. سال ۹۱ شهید «حاج ستار ابراهیمی هژیر»، سال ۹۲ شهید «حسن صوفی»، سال ۹۳ شهید «علی چیت سازیان»، سال ۹۴ شهید «حسن ترک»، سال ۹۵ شهید «رسول حیدری»، سال ۹۶ شهید «سعید قهاری سعید»، سال ۹۷ شهدای «گروه ابوذر»، سال ۹۸ شهید «سعید اسلامیان»، سال ۹۹ شهید «حاج میرزامحمد سلگی» و سال ۱۴۰۰ شهید «علیرضا حاجی بابایی» بعنوان شهید شاخص استان سال عرضه شدند.

وی افزود: در شهرستان همدان شهید «محمد نیکبخت»، ملایر شهید «حامد اصفهانی»، اسدآباد شهیدان «عباس جمور و لطفی جمور»، تویسرکان شهید «علی تیموری»، قهاوند شهید «احمدآبادی»، تیپ شهید «محمد مظاهری»، کبودراهنگ شهید «محمدتقی رستمی»، بهار شهید «صفرعلی پرسیان»، نهاوند شهید «محمد نوبر»، رزن شهیدان «مصطفوی»، درگزین شهید «محمد تقی موسوی»، فامنین شهید «رحیمی» و ناجا شهید «رنجبران» را معرفی نمود.

سردار مجیدی اظهار داشت: ۱۳ شهید نیز درجه سرتیپی کسب کردند همچون شهیدان «علی چیت سازیان»، «تقی بهمنی»، «حبیب مظاهری»، «حسن ترک»، «علیرضا حاجی بابایی»، «محسن عینعلی»، «حسن صوفی»، «ستار ابراهیمی هژیر»، «حسن تاجوک»، «شکری پور»، «سعید اسلامیان» و «ناصر قاسمی» و برای تعدادی دیگر از شهدا هم در نظر داریم درجه سرتیپی بگیریم.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان تصریح کرد: شهید شاخص سال استان همدان را شهید «علیرضا حاجی بابایی» انتخاب کردیم از این نظر که پدر این شهید «حاج جلال حاجی بابایی» جانباز است، شهید «ابوالقاسم حاجی بابایی» و دو داماد این خانواده شهید «شکری موحد» مسئول بهداری لشکر ۳۲ انصارالحسین (ع) بود و شهید «احمدی»، این خانواده تلفیقی از شهدا و رزمنده ها است که می توان آنها را بعنوان الگو قرار داد. او یک معلم اخلاق و یک فرمانده بی نظیر دفاع مقدس بود و امیدواریم بتوانیم تمام زوایای پنهان زندگی او را داشته باشیم.

سردار مجیدی با اشاره به اینکه ما برای اصناف هم شهدایی در نظر داریم، اظهار داشت: شهید «سیدرضا حسینی» مداح دوده (ع) که برای شهدای مداح کشور معرفی گردید و شهید «رضایی» از اسدآباد که شهید دانش آموز بود و در وصیتنامه خود اعلام نمود بود که در تشییع جنازه من پرچم آمریکا را آتش بزنید.
1400/01/15
23:49:58
5.0 / 5
513
تگهای خبر: رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است