توسط انتشارات مكتب حاج قاسم؛

خاطرات خودنوشت سردار سلیمانی به شمارگان صدهزار نسخه رسید

خاطرات خودنوشت سردار سلیمانی به شمارگان صدهزار نسخه رسید به گزارش کادو دونی صدهزارمین نسخه کتاب از چیزی نمی ترسیدم شامل خاطرات خودنوشت شهید سلیمانی توسط انتشارات مکتب حاج قاسم منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی انتشارات مکتب حاج قاسم (بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی)، کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» شامل خاطرات شهید قاسم سلیمانی از سالهای کودکی در روستای زادگاه پدری تا میانه های مبارزات ضدطاغوتی سال ۱۳۵۷ است که همزمان با نخستین سالگرد شهادت وی منتشر گردید و اخیرا به مجموع شمارگان صدهزار نسخه رسیده و تمام یکصد هزار نسخه این کتاب در کتابفروشی ها و فروشگاه های سراسر کشور توزیع شده است.
در یادداشت رهبر معظم انقلاب بر این کتاب آمده است:
«هر چیز که یاد شهید ما را برجستخ کند، چشم نواز و دلنواز است. یاد او را باآنکه خداوند در اوج برجستگی قرار داد و بدینگونه پاداش دنیائی اخلاص و عمل صالح او را بدو هدیه کرد ولی ما هم هرکدام وظیفه ئی داریم. کتاب حاضر را هنوز نخوانده ام اما ظاهراً میتواند گامی در این راه باشد.»
در بخشی از کتاب هم که اشاره به نام آن دارد چنین می خوانیم:
«محرم سال ۱۳۵۵ بود. دختر جوانی با سر برهنه و موهای کاملا بلند در پیاده رو در حال حرکت بود. پاسبان شهرداری به او جسارتی کرد. این عمل زشت در روز عاشورا برآشفته ام کرد. بدون توجه به عواقب آن تصمیم به برخورد با او گرفتم. آنقدر عصبانی بودم که عواقب این حمله برایم هیچ اهمیتی نداشت. برق آسا به او رسیدم. با چند ضربه او را نقش زمین کردم. خون از بینی هایش فوران زد. زدن پاسبان شهرداری مغرورم کرده بود. حالا دیگر از چیزی نمی ترسیدم.»
این کتاب با ۱۳۶ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۲۲ هزار تومان توسط انتشارات مکتب حاج قاسم انتشار یافته است. ۷۶ صفحه از کتاب به خاطرات خودنوشت حاج قاسم اختصاص داد و باقی صفحات کتاب اصل دست خط شهید سلیمانی شامل همان خاطرات است.


منبع:

1399/11/20
22:19:02
0.0 / 5
990
تگهای خبر: انتشار , فروش , فروشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است