مكتب حاج قاسم خط كشی جناحی نداشت

مكتب حاج قاسم خط كشی جناحی نداشت به گزارش كادو دونی فرمانده سپاه ثارالله استان كرمان اظهار داشت: حاج قاسم دنبال مچ گیری نبود بلكه دستگیری از مردم را دنبال می كرد و هر جا مردم به كمك وی نیاز داشتند به یاری آنها می شتافت.به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، سردار حسین معروفی که در همایش «نقش رسانه در مکتب شهید سلیمانی» سخن می گفت، باین کرد: نقش رسانه در تبیین مکتب حاج قاسم یک نقش بی بدیل است. خبرنگاران در طول دفاع مقدس حقایق جنگ تحمیلی را به مردم منتقل کرده و در این راه شهید شدند.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اضافه کرد: مکتب حاج قاسم خاطره نیست بلکه مکتب صداقت، پاکیزگی، مردم داری و عشق به قرآن و دوده (ع) و عشق به ولایت است. حاج قاسم سلیمانی در مکتب خودش مکتب عشق به ناموس و وطن را نشان داد و اجازه نداد دست بیگانه به دامان ناموس اسلام و شیعه برسد و دست متجاوزان را قطع کرد.

سردار معروفی با اعلان اینکه حاج قاسم در این مکتب خط کشی جناحی نداشت و برای دفاع از اسلام چپ و راست نمی شناخت اضافه کرد: حاج قاسم دنبال مچ گیری نبود بلکه دستگیری از مردم را دنبال می کرد و هر جا مردم به کمک وی نیاز داشتند به یاری آنها می شتافت. کرمان سرچشمه مکتب حاج قاسم است و رسانه استان کرمان باید به زیبایی مکتب شهید سلیمانی را در نظامات مختلف تبیین کنند. هیچ جای دنیا سراغ نداریم که یک انسان در مقابل کفر قرار بگیرد و فرماندهی کند، اما عارف به تمام معنا شود و معادلات نظامی دنیا را به هم بریزد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اعلان اینکه حاج قاسم نگاه جامع الاطراف داشت و به عده خاصی محدود نبود افزود: مکتب حاج قاسم نسخه شفابخش بشریت است و جلوی تفرقه را می گیرد. او به ولایت عشق می ورزید و در تمام کارها محوریت را ولایت می دانست. حاج قاسم با خدای خویش عشق بازی می کرد و انسان اگر پاکیزه و با گناه بیگانه شد می شود سلمان فارسی، مالک اشتر و حاج قاسم سلیمانی عزیز که عرب و فارس به او ارادت دارند.

سردار معروفی اضافه کرد: پاکیزگی حاج قاسم بود که موجب شد میلیون ها نفر با پوشش متفاوت و با سلیقه های مختلف جناحی در تشییع جنازه او حضور یافته، ضجه می زدند و گریه می کردند. خانواده حاج قاسم ۲۱ سال با یک شهید زنده زندگی کردند چونکه همیشه این نگرانی وجود داشتند که امروز دشمن او را خواهد زد و شهید می شود. به حاج قاسم نباید نگاه سیاسی داشته باشیم. برای سالگرد شهادت حاج قاسم به مدت ۱۰ روز برنامه ریزی شده و شرایط ویروس کرونا نیز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم بااینکه سیدالشهدای جبهه مقاومت است، اما وی در وهله اول سیدالشهدای ثاراللهیان کرمان است اظهار داشت: قلم زدن در راه مکتب حاج قاسم توفیق است و امیدواریم خداوند این توفیق را به ما بدهد. امروز امید دادن به جامعه و امت اسلام در امتداد مکتب سلیمانی است اضافه کرد: دشمن درصدد است دست مقاومت را قطع کند و ما باید هوشیار باشیم. امروز وظیفه ماست که حقایق انقلاب اسلامی را برای دنیا تبیین کرده و اجازه ندهیم تحریف توان رزمندگان مقاومت را بگیرد و دشمن از این مسئله سوءاستفاده کند.
منبع:

1399/05/22
22:26:00
5.0 / 5
2200
تگهای خبر: رسانه , رمان , زیبایی , عشق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است