شركت بیشتر از ۲۵ هزار نفر در مسابقات كتابخوانی و تفسیر قرآن در رویداد ملی فهما

شركت بیشتر از ۲۵ هزار نفر در مسابقات كتابخوانی و تفسیر قرآن در رویداد ملی فهما به گزارش كادو دونی رئیس ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور اظهار داشت: تابحال بیشتر از ۲۵ هزار نفر در مسابقه های كتابخوانی و تفسیر قرآن سامانه فهما شركت كرده اند و این روند رو به رشد با عنایت به استقبال گسترده كانون ها همچنان ادامه دارد.


به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای رویداد ملی فهما، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی، اظهار داشت: متناسب با تقویت و انسجام بیشتر از پیش فعالیتهای كانون ها در قالب های تعیین شده در زیست بوم مجازی بچه های مسجد كه كشف، پرورش و بكارگیری خلاقیت های فرهنگی هنری بچه های مسجد با امكان رصد، پایش و ارزیابی اطلاعات را در دستور كار قرار دارد؛ مقوله آموزش و ارتقاء سطح توانمندی های فعالان كانون های مساجد و پرسنل ستادهای استان و مركز به صورت ویژه مورد توجه است.
وی خاطرنشان كرد: یكی از قابلیت های سامانه فهما عرضه خدمات آموزش الكترونیك و مجازی به اعضای كانون های فرهنگی هنری مساجد است كه در چارچوب سامانه خدمات آموزشی(آموزش الكترونیك بچه های مسجد) نقش، ابرازی كارآمد و در دسترس را برای ارتقاء آموزش های كاربران سامانه فهما در اقصا نقاط كشور را ایفا می كند.
رئیس ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور، ابراز كرد: این سامانه امكان بارگذاری آزمون ها و دوره های آموزشی در سطوح مختلف(كانونی، شهرستانی، استانی، منطقه ای و ملی) را برای بچه های مسجد فراهم نموده است.
حجت الاسلام ارزانی، با اشاره به اینكه شركت در آزمون ها و دوره های آموزشی برای كانون های مساجد و ستادهای استانی در سامانه فهما امتیاز لحاظ می شود، بیان نمود: هم اكنون آزمون دوره تفسیر(اهمیت قرآن كریم) و مسابقه كتابخوانی با محوریت « كتاب دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)» در جهت ترویج فرهنگ كتاب و كتابخوانی، آشنایی بیشتر از پیش كانون های مساجد با دغدغه های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و حركت در راه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در این سامانه بارگذاری شده است.
وی با اشاره به روند رو به رشد شركت كنندگان در این مسابقات، اذعان كرد: تابحال بیشتر از ۲۵ هزار نفر در آزمون های مذكور شركت كرده اند و هر لحظه هم بر تعداد شركت كنندگان افزوده می شود.
رئیس ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور، ارتقاء سطح علمی پرسنل را نیز، از سیاست های اصلی این مركز برشمرد و خاطرنشان كرد: امكان عرضه محتوای آموزشی به پرسنل هم در این سامانه تعریف شده و بعنوان یكی از اولویت ها در چارچوب برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت برای ارتقا سطح توانمندی پرسنل، دوره های آموزش الكترونیك(مجازی) در سامانه پیشبینی شده است.
ایشان در ادامه با اشاره به اینكه ۵ روز تا ارزیابی اولین رویداد ملی فهما باقی مانده است، تصریح كرد: ان شاءالله همزمان با سالروز ولادت پر بركت حضرت زهرا(سلام الله علیها) استانی كه بیشترین و باكیفیت ترین فعالیت ها را عرضه كرده باشد بعنوان پایتخت فهما معرفی شده و از كانون های منتخب طرح ملی فهما تجلیل می شود.1398/10/29
23:52:46
5.0 / 5
4777
تگهای خبر: آزمون , آموزش , خدمات , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است