توسط كانون پرورش فكری؛

دو كتاب جدید قصه های مرغك رونمایی می شود

دو كتاب جدید قصه های مرغك رونمایی می شود كادو دونی: دو كتاب یك جای خوب، یك خواب خوب! و خانه ها از مجموعه قصه های مرغك كانون پرورش فكری روز دوشنبه 23 دی رونمایی می شوند.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، دو كتاب های «یك جای خوب، یك خواب خوب!» و «خانه ها» از مجموعه «قصه های مرغك» كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان روز دوشنبه ۲۳ دی با حضور سمانه قاسمی و طراوت جلالی فراهانی نویسنده وتصویرگران دو كتاب مذكور، در فروشگاه محصولات فرهنگی هنری «آفرینش» كانون پرورش فكری رونمایی می شوند.
«یك جای خوب، یك خواب خوب!» با نویسندگی و تصویرگری سمانه قاسمی، چهل ویكمین كتاب از مجموعه كتاب های «قصه های مرغك» است. این كتاب قصه موشی را روایت می كند كه دنبال جای مناسبی برای خوابیدن است.
«خانه ها» هم با نویسندگی و تصویرگری طراوت جلالی فراهانی، چهل وسومین كتاب از مجموعه «قصه های مرغك» است و داستانی بدون متن دارد؛ با تصاویر متفاوتی از چندخانه كه با حضور یك گربه زرد درِ همه خانه ها بهم متصل می شوند.
دو كتاب یاد شده برای كودكان بالای ۴ سال انتشار یافته اند.
قصه های مرغك مجموعه ای از كتاب هاست كه بازی، سرگرمی، و تصویر را با متن همراه می كند تا به بالارفتن توانایی های متنوع كودكان كمك نماید. از دیگر اهداف چاپ این مجموعه این است كه بچه ها دنیای پیرامون شان را بهتر حس كنند، با كنجكاوی به دنیا بنگرند و حساس و جست وجوگر بار بیایند. ذهن شان پرورش پیدا كند و نیروی اندیشه در آنها رشد كند.
این برنامه روز دوشنبه ۲۳ دی از ساعت ۱۴ در فروشگاه «آفرینش» كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع در شهرك قدس، بلوار فرحزادی، روبه روی بیمارستان آتیه انجام می شود.

1398/10/21
20:38:40
5.0 / 5
4123
تگهای خبر: انتشار , اهدا , تصویر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است