مدیرآموزش و پرورش گلپایگان:

پارلمان اولیاء و مربیان در گلپایگان تشكیل می شود

پارلمان اولیاء و مربیان در گلپایگان تشكیل می شود كادو دونی: مدیر آموزش و پرورش گلپایگان از تشكیل پارلمان اولیاء و مربیان در گلپایگان آگاهی داد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، مصطفی مهدیان در جلسه انجمن اولیا و مربیان گلپایگان گفت: خانواده و مدرسه در تعلیم و تربیت و ساختن ابعاد شخصیتی دانش آموزان نقش اساسی دارند.
وی با اشاره به اینكه مدرسه خط مقدم جبهه تعلیم و تربیت دانش آموزان است، اظهار داشت: مدرسه جعبه سیاه جامعه است یعنی امروز جامعه نشأت گرفته از برنامه های روز گذشته مدرسه و فردای جامعه نشأت گرفته از برنامه های امروز مدرسه است.
مدیرآموزش و پرورش گلپایگان اشاره كرد: برای ساختن شخصیت دانش آموزان در مدرسه باید تمام ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه پارلمان اولیا و مربیان بزودی در گلپایگان تشكیل می شود، اظهار داشت: با هدف ارتقای سطح علمی و تعلیم و تربیت دانش آموزان انجمن اولیای مدرسه یار، كلاس یار، تن یاور، ورزش یار و هنریار تشكیل می دهیم.
مهدیان اظهار داشت: انجمن اولیا و مربیان در كوتاه كردن فاصله مدرسه تا خانه نقش دارند و پل ارتباطی بین خانواده و مدرسه هستند.
وی اشاره كرد: آموزش و پرورش برای پیشرفت علمی، اجتماعی و سیاسی دانش آموزان كمك انجمن اولیا و مربیان را می طلبد.
مدیرآموزش و پرورش گلپایگان اظهار داشت: معلمان، دانش آموزان و اولیا سه ضلع یك مثلث را می سازند كه اگر این سه ضلع با همدیگر همكاری كنند به دانش آموزان در راه رسیدن به آینده درخشان كمك خواهند كرد.


منبع:

1398/07/24
23:36:16
5.0 / 5
4343
تگهای خبر: آموزش , گل , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است