توسط موسسه آوانامه؛

كتاب صوتی خاطرات جاسوس كره شمالی منتشر گردید

كتاب صوتی خاطرات جاسوس كره شمالی منتشر گردید به گزارش كادو دونی كتاب صوتی روحِ گریان من نوشته كیم هیون هی با ترجمه فرشاد رضایی و صدای شیما درخشش، اخیرا توسط موسسه آوانامه منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب صوتی «روحِ گریان من» نوشته كیم هیون هی با ترجمه فرشاد رضایی و صدای شیما درخشش، اخیرا توسط موسسه آوانامه منتشر و راهی بازار نشر شده است. نسخه مكتوب ترجمه فارسی این كتاب سال ۹۶ توسط نشر ققنوس ارائه شد و حالا با همكاری این دو موسسه كتاب صوتی «روح گریان من» وارد بازار شده است.
این كتاب كه برای نخستین بار در سال ۱۹۳ چاپ شد، روایت مستند اتفاقاتی را در بر می گیرد كه برای كیم هیون هی رخ داده اند؛ زنی كه در حكومت كره شمالی و در زمان نوجوانی اش از خانواده جدا شد و سخت ترین آموزش های نظامی را دید تا بعنوان جاسوس به خیلی از كشورهای دنیا سفر كند.
«روح گریان من» با مقدمه ای كه هیون هی درباره دادگاهش آورده آغاز می شود و آخر و موخره اش خطاب به پدر و مادرش و آرزو برای متحد شدن كره های شمالی و جنوبی است. آخر مطالبی كه این جاسوس نوشته و در چارچوب كتاب چاپ شده اند، مربوط به سال ۱۹۹۱ است.
كیم هیون هی كه به صورت ناخواسته وارد امور جاسوسی و امنیتی شد، در این كتاب از عملیات های وحشتناك و همینطور از یكی از مخوف ترین مأموریت های جاسوسی خود گفته است. این كتاب بعد از نگارش و چاپ، به ۱۱ زبان دنیا ترجمه شد. خیلی از مردم جهان بعد از چاپ این كتاب بود كه با این شخصیت آشنا شدند و او را شناختند.
نسخه صوتی این كتاب با مدت ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه و قیمت ۲۲ هزار تومان عرضه شده است.

1398/07/07
19:12:40
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: آموزش , سفر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است