یكی از دست اندركاران ایده اصلی مطرح كرد:

در جبران كم لطفی تلویزیون به فضای مجازی روی آوردیم

در جبران كم لطفی تلویزیون به فضای مجازی روی آوردیم كادو دونی: «ما برای بخش تیزرهای تلویزیونی فیلم «ایده اصلی» اقدام كردیم و بعد به ما اعلام گردید كه هانیه توسلی ممنوع الصدا و ممنوع التصویر است و نباید در هیچ تیزری وجود داشته باشد ما تیزرها را طبق نظر سازمان صدا و سیما اصلاح كردیم و باردیگر برای بازنگری ارسال كردیم و در نهایت چهل تیزر به ما تعلق گرفت.»


این سخنان قسمتی از اظهارات پیام نیكفرد مدیر روابط عمومی "خانه فیلم" است كه با اشاره به پخش نشدن تیزرهای «ایده اصلی» از صداوسیما به ایسنا توضیحاتی داد و اظهار داشت: در شرایطی كه برخی از فیلم های خاص تا چهار هزار تا تیزر هم دارند نسبت ما به آنها چهل به چهار هزار است، پس عملا یعنی هیچ و در واقع بطور كامل از تبلیغات تلویزیونی محروم هستیم و در كنداكتور تلویزیون چهل تیزر به چشم نمی آید».
او افزود: «ما در شهرستان ها سالن های سینما خالی داریم و حتی سانس های مان با اینكه در فصل تابستان قرار داریم برگزار نمی گردد، شرایط و امكانات برای همه فیلمها یكسان نیست و تبلیغات كه باید برای همه یكسان صورت گیرد به صورت نابرابر تقسیم می شود. در نتیجه این نا برابری، سالن ها خالی می ماند، به نظرم دلیل این اتفاق این است كه سازمان در این دوره از اكران توجهی به تیزرهای تلویزیونی نكرده است و ما از این تبلیغات محروم هستیم».
پخش كننده فیلم «ایده اصلی» درمورد راهكارهای تبلیغاتی گروه سازندگی این فیلم برای جذب مخاطب اظهار داشت: « ما در این شرایط نمی توانیم راهكاری برای تبلیغ گسترده پیدا نماییم و فقط می توانیم بعنوان پخش كننده درخواست بدهیم كه امكانات تلویزیونی برابر تقسیم شود تا ماهم خوب تبلیغ شویم و بازخورد درستی از مخاطب بگیریم. به هر حال در جبران كم لطفی تلویزیون به فضای مجازی رو آوردیم».1398/06/05
13:23:13
5.0 / 5
4640
تگهای خبر: اكران , تصویر , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است