دیدار با مترجم حرف هایی با دخترم درباره اقتصاد در شهركتاب رویان

دیدار با مترجم حرف هایی با دخترم درباره اقتصاد در شهركتاب رویان به گزارش كادو دونی فرهاد اكبرزاده مترجم كتاب حرف هایی با دخترم درباره اقتصاد جمعه ۱۴ دی با مخاطبان خود در شهر كتاب رویان دیدار می كند.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، شهر كتاب رویان واقع در شهرستان نور، از ساعت ۱۶ جمعه ۱۴ دی از مخاطبان كتاب «حرف هایی با دخترم درباره اقتصاد: تاریخ مختصر سرمایه داری» نوشته یانیس واروفاكیس میزبانی می كند. در این برنامه فرهاد اكبرزاده مترجم این كتاب حضور داشته و درباره كتاب با حاضران به گفت وگو خواهد پرداخت.
«حرف هایی با دخترم درباره اقتصاد: تاریخ مختصر سرمایه داری» نوشته یانیس واروفاكیس و ترجمه فرهاد اكبرزاده با شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه، ۱۷۶ صفحه و بهای ۲۲ هزار تومان اخیرا از جانب نشر بان روانه كتابفروشی ها شده است.
یانیس واروفاكیس، اقتصاددان معاصر یونانی، استاد اقتصاد در دانشگاه اسكس بریتانیاست. وی در دوران بحران اقتصادی یونان در سال ۲۰۱۵ بعنوان وزیر اقتصاد و دارایی این كشور انتخاب و به علت آنكه با برنامه های اتحادیه اروپا برای اقتصاد كشور یونان موافق نبود، با فشار این اتحادیه از سمت خود استعفا داد.
واروفاكیس در این كتاب به بانكداری و نظام اقتصادی نئولیبرالیسم به شدت تاخته و بی رحمانه آنها را نقد می كند. وی در این كتاب برای بیان مباحث مدنظر خود و برای ساده سازی آنها بسیار به ادبیات و سینما ارجاع می دهد و ازاین رو این كتاب برای طیف ۱۵ سال به بالا در هر تحصیلات و شغلی باشند، قابل مطالعه است.
شهركتاب رویان در شهرستان نور، خیابان امام خمینی(ره) تقاطع فردوسی، جنب بانك قوامین واقع است.

1397/10/09
14:25:26
5.0 / 5
4948
تگهای خبر: ادبیات , سینما , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است