۲۷ اجرا در ۱۰روز

چه كنسرت هایی در راهند؟

چه كنسرت هایی در راهند؟ كادو دونی: بازار كنسرت ها با سبك های مختلف موسیقایی در ایام سرد پاییز گرم است؛ هر شب چند سالن در پایتخت به اجرای موسیقی زنده اختصاص دارد.


ایسنا در گزارش پیش رو برخی كنسرت ها را كه از ۲۳ آذر تا سوم دی ماه ـ طی ۱۰ روز ـ برگزار می شود، مرور می كند.
كنسرت «۲۰ سال با رضا یزدانی»، ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۸.۳۰ و ۲۱.۳۰ در برج میلاد تهران برگزار می گردد. قیمت بلیت این كنسرت ۳۵ تا ۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است.
مهدی جهانی ۲۳ آذر ماه، ساعت ۱۹.۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت. علاقمندان برای تهیه بلیت این اجرا باید بهایی از ۵۵ تا ۱۶۰ هزار تومان بپردازند.
كنسرت گروه «معنا» هم در مجتمع نیكوكاری رعد ۲۳ آذر، ساعت ۲۰ با قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان برگزار می گردد.
گروه موسیقی «رخساره» هم ویژه بانوان، ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۴، روی صحنه می رود. علاقمندان برای تهیه بلیت این اجرا می توانند از ۴۵ تا ۱۲۰ هزار تومان بپردازند. در همین روز و همین سالن، «كنسرت اپرای ایتالیایی» اركستر و كر «بل كانتو» ساعت ۲۱.۳۰، اجرا خواهد داشت. قیمت بلیت این اجرا ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است.
اركستر ملی ویژه ایران با حضور ۲۰ نوازنده و خواننده با شرایط ویژه جسمی و ذهنی، ۲۳ آذر ساعت ۱۸ در حوزه هنری خواهد نواخت. قیمت بلیت این اجرا هم از ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان است.
حسین بهروزی نیا و گروه بربطیان هم ۲۴ آذر ماه، ساعت ۲۱.۳۰ در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. قیمت بلیت این اجرا از ۳۵ تا ۸۰ هزار تومان تعیین شده است.
بلیت كنسرت گروه ماكان بند هم ۲۴ و ۲۵ آذر، در دو سانس با قیمت ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان به فروش می رسد. این گروه موسیقی همینطور می خواهد سوم و چهارم دی كنسرتی ویژه را در سالن ایرانی ها به روی صحنه ببرد كه همه بلیت های آن ۴۵ هزار تومان قیمت گذاری شده اند.
علی زند وكیلی هم در این دو روز، در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن برج میلاد با هواداران خود دیدار می كند. بلیت این كنسرت از ۶۰ تا ۱۸۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
علیرضا قرایی منش و مهدی یغمایی هم ۲۸ آذر در برج آزادی كنسرت برگزار می كنند. این اجرا ساعت ۲۱ برگزار می گردد و بهای بلیت آن ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان است.
در همین روز گروه كر شهر تهران، در تالار وحدت اجرا خواهد داشت. بهای بلیت این اجرا كه در ساعت ۲۱.۳۰ برگزار می شود، ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان است.
حامد همایون هم ۲۸ آذرماه، در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود.
اركستر ملی ایران، شب علی تجویدی را ۲۹ آذرماه، ساعت ۲۱.۳۰ در تالار وحدت به خوانندگی علی اكبر شاه زیدی و حسین علیشاپور در تالار وحدت برگزار می نماید. ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان بهای بلیت های این كنسرت است.
علیرضا طلیسچی هم ۲۹ آذر، ساعت ۱۸ و ۲۱.۳۰ در برج میلاد تهران اجرا خواهد داشت. افرادی كه قصد تهیه بلیت این اجرا را دارند باید ۴۵ تا ۱۶۰ هزار تومان بهای آنرا بپردازند. در همین روز محسن ابراهیم زاده، در سالن میلاد نمایشگاه دو سانس روی صحنه می رود. قیمت بلیت این ۵۵ تا ۱۵۵ هزار تومان است.
احسان خواجه امیری هم اول و دوم دی ماه در دو سانس كنسرت خویش را در سالن میلاد مركز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می نماید. بلیت این كنسرت از ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
«كنسرت نوستالژی ناصر چشم آذر» با اجرای حمید حامی و مهدی یغمایی، اول دی ماه در برج میلاد تهران برگزار می گردد. قیمت بلیت این كنسرت كه ساعت ۲۱.۳۰ روی صحنه خواهد رفت. ۴۵ تا ۱۶۰ هزار تومان قیمت بلیت های این كنسرت است.1397/09/23
13:20:55
5.0 / 5
5508
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است