نقدشوخی های خنك سیاستمداران در این قایق مال كیست؟

اظهارنظرهایی كه به بحران زده ها كمكی نمی كند!

اظهارنظرهایی كه به بحران زده ها كمكی نمی كند! كادو دونی: كتاب این قایق مال كیست؟؛ اظهار نظرهایی كه به طوفان زده ها كمكی نمی كند یك كتاب تصویری كودك است كه نشان داده است بعد از وقوع بلا و بحران چه حرف هایی را نباید زد.


به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب «این قایق مال كیست؟؛ اظهار نظرهایی كه به طوفان زده ها كمكی نمی كند» یك كتاب تصویری است كه تمام متن آن برگرفته از نقل قول های دونالد ترامپ بعد از طوفان «فلورانس» است. ترامپ در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸ بعد از وقوع این طوفان از «نیو برن» یكی از شهرهای تخریب شده در اثر طوفان در «كارولینای شمالی» دیدن كرد. در آنجا قایقی كه بر اثر طوفان به ساحل كشیده شده بود، نظر ترامپ را جلب كرد و با اشاره به آن خطاب به قربانیان طوفان اظهار داشت: «هر چه نباشد حداقل از این قائله، یك قایق نصیب شما شد» و افزود: «خوش بگذرد!».دست اندركاران یك برنامه تلویزیونی شبانگاهی با عنوان «شبی با استفن كولبرت» اظهار نظرهای ترامپ پی از آن واقعه را در قالب یك كتاب كودك طنزآمیز و انتقادی جمع آوری كرده است.
كتاب «این قایق مال كیست؟» یك ابزار آموزشی خوب برای خوانندگانی از تمامی سنین است كه می خواهند یاد بگیرند در شرایط بحرانی چگونه ابراز همدردی كنند كه برای قربانیان بحران تولید حس همدلی كند، نه اینكه برای آنها آزاردهنده باشد.بر اساس این گزارش اظهارنظرهایی شدیداً مشابه با آنچه ترامپ بعد از وقوع طوفان در كارولینا به هموطنانش اظهار كرد، بعد از وقوع چندین بحران در سال های اخیر در ایران از برخی مقامات ایرانی هم دیده و شنیده شد كه در فضای مجازی بازتاب گسترده ای پیدا كرد؛ همچون یكی از وزرا كه خواهان درمان فرد مریض توسط خود شخص با روشی نوین شده بود! از این نظر شاید ترجمه این كتاب در ایران از لزوم بالایی برخودار باشد!
كتاب «این قایق مال كیست؟ اظهار نظرهایی كه به طوفان زده ها كمكی نمی كند» یك كتاب تصویری كودك ۲۴ صفحه ای است كه انتشارات «سایمون اند چاستر» در ماه و سال جاری میلادی منتشر نموده است.

1397/08/25
18:49:50
5.0 / 5
4737
تگهای خبر: آموزش , انتشار , تصویر , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است