در موسسه هفت اقلیم؛

مراسم دیدار و گفتگو با ۱۲ نویسنده پیشكسوت برگزار می گردد

مراسم دیدار و گفتگو با ۱۲ نویسنده پیشكسوت برگزار می گردد كادو دونی: برنامه دیدار و گفتگو با ۱۲ نویسنده پیشكسوت كشور در موسسه فرهنگی هفت اقلیم برگزار می گردد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، شب گویندگان ایرانی عنوان برنامه ای است كه موسسه فرهنگی هفت اقلیم اخیرا در دستور كار قرار داده است. این موسسه در نظر دارد به منظور تولید بستری برای انتقال تجربه های خاص نویسندگی از نویسندگان پیشكسوت به جوان ترها، با دعوت از نویسندگان پیشكسوت، فضایی گفتمانی بین نسل های مختلف نویسنده تولید كند.
به همین منظور در گام اول با دعوت از ۱۲ نویسنده پیشكسوت و نامگذاری هر شب به نام یكی از این نویسندگان، این امكان را برای اهالی قلم و نویسندگی و علاقه مندان به ادبیات فراهم آورده كه طبق زمانبندی به عمل آمده، هر چهارشنبه با یكی از نویسندگان پیشكسوت رو در رو نشسته و درباره‌ی تجربه های خاص نوشتن و رویكرد و دیدگاه شان به ادبیات گفتگو كنند. این سلسله نشست ها در گام های بعدی با نویسندگانی از نسل های مختلف پیگیری خواهد شد.
اولین جلسه این سلسله نشست ها روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت با حضور نخستین میهمان برنامه محمد محمدعلی آغاز خواهد شد.
به منظور ارتباط بیشتر بین نسل های نویسنده برای هر شب یك نفر از نویسندگان جوان تر بعنوان میزبان و پیش برنده جلسه انتخاب شده است كه اسامی میزبان هر جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسامی نویسندگان نخستین دوره دیدار با نویسندگان بدین سان است كه در تاریخ های ۵ اردیبهشت، ۱۹ اردیبهشت، ۲۶ اردیبهشت، ۲ خرداد، ۹ خرداد، ۲۳ خرداد، ۳۰ خرداد، ۶ تیر، ۱۳ تیر، ۲۰ تیر، ۲۷ تیر و ۳ مرداد برگزار می شوند؛ محمد محمد علی، محمود حسینی زاد، رضا جولایی، حسین سناپور، علی خدایی، ابوتراب خسروی، ناهید طباطبایی، منیرالدین بیروتی، امیرحسین چهلتن، فرخنده آقایی، شیوا ارسطویی و یارعلی پورمقدم.
این جلسات در موسسه هفت اقلیم واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملك، پس از كشواد، پلاك ۵۶۹ برگزار می گردد و حضور در آن ها برای عموم علاقه مندان آزاد است.

1397/01/26
14:48:51
5.0 / 5
4817
تگهای خبر: ادبیات , فرهنگ , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است