سلیمانی خبر داد؛

شروع پیش ثبت نام بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن

شروع پیش ثبت نام بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن به گزارش کادو دونی، رییس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب اظهار داشت: تولیدکنندگان می توانند برای حضور در بخش عفاف و حجاب سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، پیش ثبت اسامی خودرا تا 15 اسفند انجام دهند.اسدالله سلیمانی رییس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب، در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فراخوان ثبت نام بخش عفاف و حجاب سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، اظهار داشت: فراخوان پیش ثبت نام بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۱۲ اسفند شروع شده و تا ۲۵ اسفند ادامه دارد و همه تولیدکنندگان می توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم بوسیله سایت انجمن www.ihcu.net نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: هر تولیدکننده محصولات با معیارهای حجاب ایرانی و اسلامی و در صورت داشتن شرایط لازم همچون جواز کسب وکار و مجوز شیما می تواند در این دوره از نمایشگاه قرآن حضور داشته باشد.
رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب اظهار داشت: البته باید اظهار داشت که پیش ثبت نام به منزله پذیرفته شدن نیست بلکه همه کسانی که در پیش ثبت نام فرم پر کرده اند، توسط کارشناسان انجمن بررسی خواهند شد و سپس تأیید نهایی می شوند.
وی افزود: امسال با همکاری معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش عفاف و حجاب برعهده انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب گذاشته شده است و بر این اساس معاونت یک شرط برای مان گذاشته است در خصوص این که قیمت اجاره غرفه ها همچون سال قبل بدون افزایش هر مترمربع ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود مشروط بر این که تولیدکنندگان تخفیف ۱۵ درصدی را داشته باشند، در غیر این صورت نه فقط باید پول کامل غرفه را پرداخت کنند بلکه بنا به قوانین موجود غرفه پلمپ خواهد شد.
سلیمانی اظهار داشت: بحث نرخها پاشنه آشیل امسال انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب است؛ چونکه اولاً ما نمی توانیم مقابل گرانی کالا بایستیم و سالهاست فریاد می زنیم که کالای حجاب باید به عنوان کالای فرهنگی شناخته شود برای اینکه فردی که کالایی را در زمان دلار ۴۵ هزار تومان خریده است، نمی تواند آن کالا را با قیمت دلار ۲۰ هزار تومان عرضه کند، اما این قول را به مردم می دهیم که مانع گران فروشی در این دوره از نمایشگاه شویم و خیال شأن از این بابت خاطرجمع باشد.
رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب با اشاره به بخش های این دوره از نمایشگاه اظهار داشت: حجاب اولی ها یکی از بخش هاست که در آن به کودکان و نوجوانانی که به سال تکلیف رسیده اند، روسری و شال ویژه هدیه خواهیم کرد. همین طور اجرای تئاتر در هر شب با یک سانس از دیگر برنامه های مان است که این اقدام برای اولین بار برگزار می شود و اجراها با محوریت حجاب خواهد بود.
وی اضافه کرد: نمایش آثار فاخر پوشش ایرانی در قالب حجاب، لباس ادوار، اقوام، نمایش روی مانکن، آثار حجاب در قومیت های مختلف ایرانی و دوره های تاریخی پیشین ایران، نمایش آثار هنری حوزه حجاب همچون گرافیک، نقاشی، تجسمی، نمایش آثار هنرهای تجسمی در قالب مجسمه و تصاویر و تابلوها با محوریت حجاب از دیگر بخش های عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن محسوب می شود.
سلیمانی اظهار داشت: بخش عکاسی رایگان با استایل حجاب تحت عنوان «خودت را با حجاب ببین» از بخش های این دوره از نمایشگاه است که افراد بعد از آنکه عکس شأن را در آن فضای دیزاین شده گرفتند، می توانند عکس خودرا دریافت نمایند. همین طور بخش «من حجاب را دوست دارم» از دیگر بخش های این نمایشگاه محسوب می شود.
وی اضافه کرد: بخش مؤسسات فرهنگی حوزه حجاب با موضوع ترویج و نشر فرهنگ نشر همچون گروه روگا، دختران حاج قاسم، بخش هدایا به افراد کم حجاب (اهدای شال و روسری به افراد کم حجاب)، اتاق مادر و کودک (فضای نگهداری کودکان تا آن زمان که والدین شان خریدها را انجام دهند)، بخش طرح ملی فردوس (تعویض چادر کهنه با نو)، دوخت رایگان چادر، دوخت نیم بهای چادرهای مدل دار، دوخت رایگان چادر رنگی و چادرهای نماز از دیگر بخش های این دوره از نمایشگاه محسوب می شود.
رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب اظهار داشت: بخش دانش افزایی به فعالان حوزه حجاب، معرفی مؤسسات خدمات دهنده کسب و کارهای حوزه پوشاک اسلامی، شتاب دهنده ها، بخش بین الملل (ارائه محصولات دیگر کشورها، نمایش محصولات فاخر حجاب بر روی مانکن، حضور مترجم برای رایزنی و عقد قراردادهای بین المللی جهت صادرات محصولات از دیگر بخش های این دوره از نمایشگاه محسوب می شود.
وی اضافه کرد: امسال برای اولین بار عرضه پوشاک ویژه آقایان، نوجوان و جوانان را در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن خواهیم داشت. تولیدکنندگان این بخش می توانند محصولات شأن را با معیارهای پوشش عفیفانه در این دوره شرکت دهند.
سلیمانی اظهار داشت: کسانی که عضو کارگروه هستند می توانند ثبت نام خودرا برای حضور در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن انجام دهند. همین طور اگر متقاضی زیاد باشد، اولویت با اعضای انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب است.
رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب در آخر اظهار داشت: بخش عفاف و حجاب نمایشگاه از ۱۲ تا ۲۵ فروردین از ساعت ۱۷ تا یک بامدادان انجام خواهد شد.


منبع:

1401/12/15
12:52:23
5.0 / 5
215
تگهای خبر: اهدا , تئاتر , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است