توسط انتشارات كتاب جمكران؛

سربازان زبان بسته به کتابفروشی ها آمدند

سربازان زبان بسته به کتابفروشی ها آمدند کادو دونی: کادو دونی: کتاب سربازان زبان بسته نوشته حامد جلالی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «سربازان زبان بسته» به قلم حامد جلالی با تصویرگری کوثر رضایی توسط انتشارات کتاب جمکران برای نوجوانان و دانش آموزان منتشر و روانه بازار نشر شده است.
یکی از شیوه های بسیار اثرگذار انتقال مفهوم و پیام، «داستان پردازی» است. قرآن کریم که معجزه ای بی همتاست، از داستان های متنوع و زیادی بهره برده است تا این انتقال مفهوم را به بهترین و شیرین ترین شکل محقق کند.
در برخی از داستان های قرآن از حیواناتی نام برده شده که نقش پررنگی در داستان داشته اند. مثل کلاغ در داستان هابیل و قابیل؛ سگ اصحاب کهف؛ هدهد حضرت سلیمان و ملکه بلقیس؛ مورچه ای که در داستان حضرت سلیمان از او یاد شده؛ قوچ داستان حضرت ابراهیم مقابل السلام؛ نهنگ داستان حضرت یونس مقابل السلام؛ فیل در داستان ابرهه؛ خر حضرت عُزیر مقابل السلام، شتر حضرت صالح مقابل السلام و غیره است.
این کتاب مجموعه داستان هایی از زندگی و سرگذشت پیامبرانی است که نامشان در قرآن آمده است. در این داستان ها راوی حیوانات هستند و آنها در ماجراهایی که اتفاق می افتند حضور دارند و وقایع مربوط به زمان پیامبر خودشان و سختی هایی که پیامبرانشان کشیده اند را تعریف می کنند.
در این اثر محاکمه ها و آزمایش های جدی و رنج ها در کنار عشق و رحمت هر پیامبر نسبت به مردم خودش و زحمت هایی که در راه وعظ و انتقال پیام الهی به آنها کشیده است به خوبی و از زاویه دید حیوانات به تصویر کشیده شده است تا مخاطبان کودک و نوجوان ارتباط بیشتری با این داستان ها برقرار کنند.
این کتاب در ۱۷۰ صفحه با قیمت ۶۷ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1401/11/12
09:01:21
5.0 / 5
258
تگهای خبر: انتشار , تصویر , عشق , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است