دیزجی با كادو دونی مطرح كرد؛

اسباب بازی هویت سازترین کالای فرهنگی است

اسباب بازی هویت سازترین کالای فرهنگی است به گزارش کادو دونی رییس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور اظهار داشت: اسباب بازی به عنوان هویت ساز ترین کالای فرهنگی و پیش نیاز اساسی برای تغییر ساختار و شخصیت آینده فرزندان کشور است.غلامرضا دیزجی رییس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اسباب بازی محصول و کالای بسیار مهم و اساسی است، اسباب بازی به عنوان هویت ساز ترین کالای فرهنگی و پیش نیاز اساسی برای تغییر ساختار و شخصیت آینده فرزندان کشور است.
وی افزود: طبق مدلسازی اجتماعی هر جا که فاصله میزان سرانه پایین است حتما در آینده مدل اجتماعی مشکلات و ناسازگاری اجتماعی کشور را خواهیم داشت.
رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور اظهار داشت: درخواست ما این است که نگاه ویژه به این کالا که اولین کالای فرهنگی است وجود داشته باشد و من تشکر می کنم از تولیدکنندگان اسباب بازی که بیش از ده ها شرکت با این سرعت در این نمایشگاه حضور پیدا کردند و کالاهای مختلف را ارائه کردند و باید بگویم حتی همین مجموعه کوچک حاضر در نمایشگاه به آسانی توان و پتانسیل صادرات بسیار مناسبی را دارند.
رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی کشور اضافه کرد: انجمن اسباب بازی به تنهایی با ده ها عضو کار خودرا انجام می دهد و نگاه حاکمیتی را بیشتر طلب می نماییم.
وی اظهار داشت: در اولین نمایشگاه تخصصی صنعت اسباب بازی، کنار و همدل با انجمن نوشتن افزار را قدر می دانیم و کمک می نماییم کنار هم محصولاتمان جهت صادرات بصورت جدی حضور بین المللی داشته باشد.


منبع:

1401/04/05
11:52:53
5.0 / 5
174
تگهای خبر: اسباب بازی , تخصص , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است