تصاویری از 15 سال قبل ارشا اقدسی در کنار پیمان ابدی در ایسنا

تصاویری از 15 سال قبل ارشا اقدسی در کنار پیمان ابدی در ایسنا کادو دونی: 15 سال قبل بود؛ اعضای 15 نفره گروه «بدلکاران» به سرپرستی پیمان ابدی، با لباس های متحدالشکل مشکی رنگ به ایسنا آمدند تا شروع فعالیتشان در ایران را رسما اعلام کنند. آنها در این گفت وگوی چندساعته که در ساختمان قدیمی ایسنا و در ماه رمضان 85 شکل گرفت، در افطاری ساده ی این خبرگزاری، بچه های ایسنا را همراهی کردند و در کنار آنها از آرزوهایشان گفتند؛ حالا از آن جمع جوان که برق هیجان و امید در چشم تک تکشان موج می زد، یک نفر سالهاست که در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) آرام گرفته و نفر بعدی هم به زودی به او ملحق می شود و آنچه از آن همه خاطره می ماند، آرزوهای دو جوان است که برای همیشه به ابدیت پیوست.


پیمان ابدی سه سال پس از حضور در ایسنا بود که در حین ضبط صحنه های بدلکاری یک فیلم ایرانی، جانش را از دست داد. او که در آلمان در رشته روانشناسی تحصیل کرده بود، بعد از بازگشت به ایران توانست ۴۰ شاگرد را در مدرسه بدلکاری خود آموزش دهد.
ابدی در بدو ورود به کشورش برای اثبات خود به ایرانیها کار چندان دشواری پیش رو نداشت؛ بواسطه بدلکاری در سریال پلیسی «هشدار برای کبرا ۱۱» به سرعت توانست جای خودرا در ایران باز کند و خیلی از جوانان مشتاق این رشته که تا آن زمان محلی برای عرض اندام در کشور نداشتند را جذب گروهش کرد. هرچند خودش سریال «هشدار برای کبرا ۱۱» را کار چندان پراهمیتی هم در پرونده بدلکاری اش نمی دانست؛ «من کارهای بهتری در آلمان انجام داده ام اما چون ۶۷ کشور این سریال را می بینند، در نتیجه شناخته شده است.»
تصاویر حضور گروه بدلکاران در ایسنا به سرپرستی پیمان ابدی و با همراهی ارشا اقدسی/ سال ۸۵


منبع:

1400/05/15
13:15:20
5.0 / 5
188
تگهای خبر: آموزش , فیلم , لباس , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است