تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می كند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می كند؟ به گزارش کادو دونی فیلمهای سینمایی و تلویزیونی «برگزیت»، «پهلوان هیچگاه نمی میرد»، «شهر درون»، «انولا هولمز»، «عطر گل نرگس» و «گو گری (برادری)»، آثار جدیدی هستند که در هفته اول خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می رود.


به گزارش کادو دونی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تختی»، «برگزیت»، «جزیره گنج»، «لونه زنبور»، «کتاب جنگل»، «پهلوان هیچگاه نمی میرد»، «مسافر ری»، «شهر درون»، «جیب برها به بهشت نمی روند»، «بروکلین بی مادر»، «استیو جابز»، «ماجراجویی اژدهایی»، «راز میلتون»، «انولا هولمز»، «بازگشت به ویچ مانتین»، «روزی روزگاری در غرب»، «خاطره بازی»، «مسابقه نهایی»، «زندگی جاریست»، «خوب، بد، زشت»، «سرو زیر آب»، «لئون»، «سقوط امپراطوری رم»، «کلارا و بچه خرس»، «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند»، «قایق ساز»، «سی نابغه»، «هفت دلاور»، «شب واقعه»، «بازی تقلید»، «لئو سلطان جنگل»، «نیکو زنبوره ـ مسابقات عسلی»، «بیست و سه نفر»، «آماتور»، «راز سیاوش»، «بازی سیاست»، «تحفه ها»، «عطر گل نرگس»، «گو گری (برادری)» پنج شنبه و جمعه ۶ و ۷ خرداد ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

**** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «تختی» به کارگردانی «بهرام توکلی»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۳: ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم فراز و نشیب های زندگی جهان پهلوان تختی را از کسب مدال نقره در مسابقات کشتی ۱۹۵۱ هلسینکی تا زمان مرگ او روایت می کند.
ماهور الوند، حمیدرضا آذرنگ، فرهاد آئیش، بهنوش طباطبایی، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، معصومه قاسم پور، شیرین یزدان بخش و محسن تختی در فیلم سینمایی «تختی» به هنرنمایی پرداختند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «برگزیت» به کارگردانی «توبی هاینس»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
**************************************************
**** شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «جزیره گنج» به کارگردانی «حمیدرضا لوافی»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۷: ۴۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
تله فیلم «جزیره گنج» داستان گروهی از بچه ها است که برای اردو به آبادان می روند. آنها برای یافتن جزیره گنج به دور از چشم مربی خود سوار بر لنج یکی از بچه های محلی می شوند و از یک جزیره سر در می آورند. آنها به سی سال قبل بازگشته اند و در بین رزمندگان و عراقی ها، خویش را سرگردان می بینند که..
علی سلیمانی، محمدامین همت آبادی، ابراهیم امیری و سورنا بایراملو در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی «برزو نیک نژاد»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت یک صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد و رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی «لونه زنبور» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی «تاپاس چاکراوارتی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۸: ۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این انیمیشن درباره پسری به نام موگلی است که توسط گرگ ها پرورش داده می شود و می تواند با حیوانات صحبت کند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی جدید «پهلوان هیچگاه نمی میرد» به کارگردانی «مسعود رشیدی»، شنبه ۸ خرداد ماه ساعت ۳۵ دقیقه صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم که دارای تم ورزشی است؛ تلاش شده مرام پهلوانی جهان پهلوان تختی به تصویر کشیده شود تا جوانان به سمت و سوی کشتی و ورزش های زورخانه ای سوق داده شوند.
جعفر دهقان، سعید کریمی، مهدی فقیه، پریسا گلدوست، شیوا خسرومهر، کیانوش گرامی، اسدالله یکتا، منصور خاکی در فیلم تلویزیونی «پهلوان هیچگاه نمی میرد» بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «مسافر ری» به کارگردانی «داوود میرباقری»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
داستان فیلم در ارتباط با قرن سوم هجری است که مقارن با خلافت عباسی (دهمین خلیفه) و امامت دهمین پیشوای شیعه امام هادی (ع) است.
داریوش ارجمند، ویشکا آسایش و جمشید هاشم پور در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «شهر درون» به کارگردانی «دن گیلروی»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم دنزل واشینگتن، کالین فارل و کارمن اجوگو بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «جیب برها به بهشت نمی روند» به کارگردانی «ابوالحسن داوودی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
علیرضا خمسه، آتنه فقیه نصیری، زنده یاد حمیده خیرآبادی، غلامحسین لطفی، زنده یاد حسین محب اهری، محمود بهرامی و آتش تقی پور در فیلم سینمایی «جیب برها به بهشت نمی روند» نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «بروکلین بی مادر» به کارگردانی «ادوارد نورتون»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
این فیلم داستان مردی به نام لیونل را روایت می کند که از سندرمی معروف به توره رنج می برد و طی قتل یکی از صمیمی ترین دوستان و همکارانش، در تقابل با مافیای ساخت وساز بروکلین قرار می گیرد.
**************************************************
فیلم سینمایی «استیو جابز» به کارگردانی «دنی بویل»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
**************************************************
**** شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «ماجراجویی اژدهایی» به کارگردانی «الکس سباستین»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی جاناتان کارلی، کی جی شروک و سارا تیلور آمده است: بدوی یر، حاکم اژدها ریزه یک سرزمین از چند اژدها ریزه تحت حاکمیتش همچون تینکر، کای، بویل و گرت می خواهد پیش امریک پیر بروند و از او بخواهند دشمنی دیرینه اش را با بدوی یر کنار بگذارد و با وی صلح کند و در جشن سالانه آنها شرکت نماید. اژدها ریزه ها با عنایت به دشمنی دیرینه امریک پیر با منطقه تحت حاکمیت بدوی یر از این خواسته بدوی یر متعجب می شوند اما بدوی یر می گوید در خواب دیده که امریک از او تقاضای صلح داشته است اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «راز میلتون» به کارگردانی «بارنت بین»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی گراهام ابی، ویلیام اینسکات و الا بالنتین آمده است: میلتون پسر دوازده ساله ای است که با والدینش زندگی می کند. جین و بیل والدین میلتون مشکلات مالی دارند و مدام ذهنشان درگیر است و نمی توانند به مشکلات میلتون رسیدگی کافی نمایند. کارتر همکلاسی میلتون که همسایه آنها هم هست به میلتون زورگویی می کند و او را تهدید می نماید و کاری از دست میلتون بر نمی آید تا اینکه پدر بزرگ استوارت برای مدتی به آنجا می آید و با آرامشی که دارد به میلتون یاد می دهد که نگرانی هایش را برای آینده کنار بگذارد و گذشته ها را هم رها کند و...
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «انولا هولمز» به کارگردانی «هاری برادبیر»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم با بازی میل بابی بران، هنری کاویل و سام کلافلین خواهیم دید: سال ۱۸۸۰ مادر انولا هولمز در جشن تولد ۱۶ سالگی او به طرز اسرارآمیزی ناپدید می شود، او به دنبال کمک گرفتن از دو برادر بزرگ ترش یعنی شرلوک هولمز کارآگاه مشهور و مایکرافت برای یافتن مادرش است، اما خیلی زود متوجه می شود که آنها هیچ تمایلی به حل این پرونده ندارند.
**************************************************
**** شبکه نمایش
فیلم سینمایی «بازگشت به ویچ مانتین» به کارگردانی «جان هاف»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت یک صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی بت دیویس، کریستوفر لی، کیم ریچاردز و ایک آیزنمن خواهید دید: تیا و برادرش تونی قدرت های خارق العاده ای دارند که می توانند با اجسام ارتباط برقرار کرده و یا حتی با ذهنشان آنها را تکان دهند.
**************************************************
فیلم سینمایی «روزی روزگاری در غرب» به کارگردانی «سرجو لئونه»، پنجشنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی چارلز برونسون، کلودیا کاردیناله، هنری فوندا و جیسون روباردز خواهیم دید: جیل مک بین که گذشته مشکوکی در نیواورلیانز داشته، وقتی نزد خانواده اش باز می گردد، متوجه می شود همه کشته شده اند. او به تنهایی در مزرعه خانوادگی می ماند و....
**************************************************
فیلم تلویزیونی «خاطره بازی» به کارگردانی «مهدی مهرنیا و مهدی اکبریان پور»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان فیلم ماجرای مرد مُسنی است به نام نصرت خان، که همسرش فوت کرده و فرزندانش به خارج از کشور رفته اند و تنها یک دخترش با او زندگی می کند که این دختر هم دانشجو است و سرش خیلی شلوغ است، نصرت خان که فرد ثروتمندی هم هست در اثر این تنهایی به فضای مجازی روی می آورد و با زنی به نام گیتی وارد ارتباط پیامکی می شود، آنها رویای ازدواج در سر می پرورانند اما نصرت با دیدن چهره واقعی گیتی که تفاوت زیادی با عکس فضای مجازیش داشت، منصرف می شود و...
رضا فیاضی، مینا نوروزی، شهرزاد کیانی، رحمان احمدی، امیر رجبی و محمود محمدی در فیلم تلویزیونی «خاطره بازی» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «مسابقه نهایی» به کارگردانی «لا فینال»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی رایان بِنسِتی، تیری لرمیت و امیلی کان آمده است: رولاند از بیماری آلزایمر رنج می برد و خانواده اش مراقبت های لازم را از او نمی کنند، به غیر از نوه اش که تمام تلاش و تلاشش این است تا فینال بسکتبال را در پاریس بازی کند. اما والدینش آخر هفته را از او خواسته اند تا از پدربزرگش مراقبت کند و او مجبور است تا رولاند رو به سفرش ببرد و...
**************************************************
فیلم سینمایی «زندگی جاریست» به کارگردانی «آکی هیکو شیوتا»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی کی کو کیتاگاوا، ریو نیشی کیدو، یوسوکه کامیجی و تاکومی سای تو خواهید دید: تسوکازا دختر جوانی است که در دوران نوجوانی بر اثر سانحه تصادف معلول شده است. تسو پس از گذراندن دوران سخت بیماری، تصمیم می گیرد با مشکلات زندگی و محدودیت های معلولی مبارزه کند بنا بر این به باشگاه می رود و ورزشکار می شود!
**************************************************
فیلم سینمایی «خوب، بد، زشت» به کارگردانی «سرجیو لئونه»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کلینت ایستوود، لی وان کلیف و ایلای والاک آمده است: خوب و زشت که هردو کلاهبردارند با هم کار می کنند و با شگرد خاصی به گول زدن کلانترهای مناطق مختلف و پول در آوردن از این راه می پردازند. بد آدمکشی حرفه ای است که به خاطر پول حاضر به انجام هر کاری است. این سه نفر در راه پیدا کردن گنجینه ای ۲۰۰ هزار دلاری در مقابل هم قرار می گیرند که...
**************************************************
فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی «محمدعلی باشه آهنگر»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: راز جهانبخش کرامت فاش می شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیر و سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد نمود. جهانبخش برای اثبات بی گناهی اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می کند؛ سفری که پایانش زندگی خیلی از آنها را تغییر می دهد.
بابک حمیدیان، مینا ساداتی، شهرام حقیقت دوست، رضا بهبودی، همایون ارشادی، مهتاب نصیرپور، هومن برق نورد، ستاره اسکندری، فرخ نعمتی و مسعود مجانی در «سرو زیر آب» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «لئون» به کارگردانی «لوک بسون»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی ژان رنو و ناتالی پورتمن خواهیم دید: استند فیلد که یک افسر مبارزه با مواد مخدر است خود یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر است که از امکانات پلیس در این خصوص استفاده می نماید. استند والدین ماتیلدا و برادر ۴ ساله او را می کشد. ماتیلد از دست آنها نجات پیدا می کند و با شخصی به نام لئون آشنا می شود که...
**************************************************
فیلم سینمایی «سقوط امپراطوری رم» به کارگردانی «آنتونی مان»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱ صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی سوفیا لورن، استفن بوید، الک گینس، جیمز میسون، کریستوفر پلامر، مل فرر و عمر شریف خواهیم دید: بعد از مرگ مارکوس اورلیوس آنتونیوس، فرزند خوانده اش لیویوس که نامزد اصلی حکومت به شمار می آید، تاج و تخت را به کومودوس پسر نامتعادل سزا می سپارد و با این کار سبب رنجش دختر امپراتور، لوسیلا می شود و...
**************************************************
فیلم سینمایی «کلارا و بچه خرس» به کارگردانی «توبیاس اینش»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند» به کارگردانی «نرگس آبیار»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم درباره لیلا زنی جوان است که با شوهرش فرید و دخترشان حنانه در یک خانه مستاجری زندگی می کنند. صاحبخانه و خواهرش اتی و عزیز به او لطف زیادی دارند. لیلا آبستن است و شوهرش فرید که مشغول تحصیل است کار درستی ندارد و زندگی به آنها سخت می گذرد. او برای مهمانی اش بشقاب های عزیز خانم را می گیرد که مقرر است عزیز آنها را برای کادویی ببرد و یکی از آنها می شکند ولی لیلا به عزیز چیزی نمی گوید و به دروغ می گوید که مادرشوهرش آنرا با خود برده و در این فاصله به بازار رفته تا بتواند یکی از آن گل را بخرد که...
در این فیلم گلاره عباسی، حسام بیگدلو، گیتی معینی، امیر غفارمنش و مهران رجبی هنرنمایی می کنند.
**************************************************
فیلم سینمایی «قایق ساز» به کارگردانی «آرنولد گراس من»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر لوید، جین کاس مارک و دیوید لاچر درباره پیرمردی که در دوران بازنشستگی از شغل ملوانی و ناخدایی است و همسرش را از دست داده برای خروج از تنهایی خود به دنبال آماده کردن قایق قدیمی خود است.
**************************************************
فیلم سینمایی «سی نابغه» به کارگردانی «ویکاس بال»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ریتیک روشن، مرونال تاکور و آدیتیا سریواستاوا آمده است: آناند کومار پسری جوان در یک خانواده فقیر زندگی می کند، او نابغه ریاضی است. آناند از سوی دانشگاه کمبریج دعوت نامه دریافت می کند اما او برای رفتن هیچ پولی ندارد. تا اینکه رئیس یک آموزشگاه گران قیمت او را دعوت به کار می کند. او بعنوان معلم و مشاور در آموزشگاه مشغول کار می شود تا پول سفر خویش را به دست بیاورد.
**************************************************
فیلم سینمایی «هفت دلاور» به کارگردانی «جان استرجس»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی یول برینر، استیو مک کوئین، چارلز برانسون و ایلای والاک آمده است: مرد کارآزموده و سرد و گرم چشیده ‏ای به نام کریس، همراه با شش هفت‏ تیرکش ماهر دیگر وین، بریت، اورایلی، چیکو، هری لاک و لی برابر راهزنانی به سرکردگی کالورا، دفاع از تعدادی از دهقانان مکزیکی را به عهده می‏ گیرند که...
**************************************************
فیلم سینمایی «شب واقعه» به کارگردانی «شهرام اسدی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «بازی تقلید» به کارگردانی «مورتن تیلدام»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی بندیکت کامبربچ درباره آلن تورینگ یکی از بزرگ ترین یا میتوان گفت نابغه ترین دانشمندان بریتانیایی است که همزمان با جنگ جهانی دوم دعوت به کار می شود تا بتواند کد گذاری پیچیده نیروی های آلمانی به نام انیگما را رمزگشایی کند.
**************************************************
**** شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «لئو سلطان جنگل» به کارگردانی «یوشیو تاکیشی»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «نیکو زنبوره ـ مسابقات عسلی» به کارگردانی «نوئل کلاری و سرجیو دلفینو»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
**************************************************
**** شبکه امید
فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» به کارگردانی «مهدی جعفری»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان «بیست و سه نفر» در ارتباط با دوران دفاع مقدس و زمان آزادسازی خرمشهر است.
مجید پتکی، سعید آلبوعبادی، رضا نوری، عبدالحلیم تقلبی، مالک محمدآبادی، حسین پوریده و محمد رشنو در فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «آماتور» به کارگردانی «رایان کو»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی مایکل رینی جونیور، جاش چارلز، برایان جی. وایت و شارون لیل خواهیم دید: یک نوجوان ستاره بسکتبال با پیروی از رویای خود با زندگی شخصی خود مبارزه می کند و پیروز می شود...
**************************************************
انیمیشن «راز سیاوش» به کارگردانی «محمد ربانی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: بنتن برای نجات امریکا از دست اهریمن تلاش می کند ولی قدرت او نمی تواند چاره ساز باشد. سیاوش به کمک او می آید و با هم بر نیروهای تاریکی پیروز می شوند و...
**************************************************
**** شبکه افق
فیلم سینمایی «بازی سیاست» به کارگردانی «دوگ آیمن»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی نائومی واتس و شان پن؛ بر مبنای یک داستان واقعی ساخته شده که در خلال آن یک زن که جاسوس سازمان سیا است مامور می شود تا از راه همسر خود به اطلاعاتی راجع به خرید های تسلیحاتی عراق در مورد برنامه اتمی این کشور نائل شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «تحفه ها» به کارگردانی «ابراهیم وحیدزاده»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۸: ۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم درباره مرد فقیری به نام حشمت است که در زمان قحطی قند احتکار می کند و به چندین برابر قیمت می فروشد و سرمایه زیادی کسب می کند و در تهران به مقام بالایی می رسد. سرانجام او وقتی متوجه می شود پسرش وزیر امور خارجه شده از شادمانی سکته می کند و...
زنده یاد مهدی فتحی، سعید پورصمیمی، حمید جبلی، زنده یاد جمشید مشایخی، پروانه معصومی، پروین دولتشاهی، فاطمه معتمدآریا، سیروس ابراهیم زاده و بهمن زرین پور در فیلم سینمایی «تحفه ها» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه شما
فیلم تلویزیونی جدید «عطر گل نرگس» به کارگردانی «امین کاشرفی»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
امین کاشرفی، احسان محمدیان، صدیقه بقائی فرد و زهرا حیاتی در فیلم تلویزیونی «عطر گل نرگس» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی جدید «گو گری (برادری)» به کارگردانی «علیرضا اوسیوند»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: آراز که درگیر ورشکستگی و مشکلات مالی برای مداوای همسرش است، پیامکی از سوی یک چوپان که مدعی است مقدار قابل توجهی زیرخاکی را اتفاقی پیدا کرده است دریافت می کند و پیامک را به بردین که دوست و همکلاسی قدیمی اش است، نشان داده است تا باهم به سراغ چوپان بروند و عتیقه ها را از او خریداری کنند تا بتوانند از راه فروش آنها سود سرشاری به دست بیاورند، غافل از این که بردین به شکلی زخم خورده چنین اتفاق مشابهی است و تلاش می کند به هر طریقی چوپان را بیابد که...
مرتضی رحیمی، قربان نجفی، داراب آقاسی زاده، کامران دهقان، علیرضا اوسیوند، فخری قائدی، مرجان علوی و اشرف شاه حسینی در فیلم تلویزیونی «گو گری (برادری)» بازی کرده اند.
منبع:

1400/03/06
12:03:56
5.0 / 5
232
تگهای خبر: آرامش , آموزش , تصویر , تولد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است