تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می كند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می كند؟ به گزارش کادو دونی در دو روز پایانی اردیبهشت بیشتر از ۴۰ فیلم سینمایی از شبکه های سیما روی آنتن می رود که «مظنون» و «انتخاب ویژه» دو فیلم سینمایی جدیدی هستند که این هفته پخش می شوند.


به گزارش کادو دونی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «فصل نرگس»، «تاریک ترین ساعت»، «تلفن»، «فرشته ها با هم می آیند»، «جعبه موسیقی»، «بیست و سه نفر»، «یه حبه قند»، «مظنون»، «ترافیک»، «اینجا خانه من است»، «پادشاه»، «پیمان فرار»، «راز میلتون»، «آواز زنبوران»، «انتخاب ویژه»، «نوادا اسمیت»، «کودک و روباه»، «اون روی زندگی»، «هدیه ای برای آقای تومی»، «به خاطر برادرم»، «آلفا»، «بی خوابی»، «بانکدار مبارز»، «گربه جاسوس»، «لمس کردن اسب های وحشی»، «فصل نرگس»، «قهرمانان»، «یواش یواش بگو»، «در دل طبیعت»، «دنی براسکو»، «نجات لنینگراد»، «پنگوئن ببری»، «رالف خرابکار»، «آجیل فروشی»، «عزیز میلیون دلاری»، «بریگزبی خرسه»، «بازیکن جاسوس»، «سازمان چهار»، «توریست» و «مندیر بارون» پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
**** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی «نگار آذربایجانی»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳: ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم در مورد دو زن راننده تاکسی، یک بازیگر، یک استاد موسیقی و شخصیت های دیگر است که مخاطب در طول فیلم شاهد گره های داستان هر کدام از این شخصیت هاست.
یکتا ناصر، ریما رامین فر، امیر آقایی و پژمان بازغی در فیلم سینمایی «فصل نرگس» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «تاریک ترین ساعت» به کارگردانی «جو رایت»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم با بازی گری اولدمن، بن مندلسون، رانلد پیکاپ و لیلی جیمز در آغاز دوران جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۰ رخ می دهد. یعنی جایی که نویل چمبرلین از مقام نخست وزیری بریتانیا استعفا می دهد و وینستون چرچیل به جای او به مقام نخست وزیری می رسد. فردی سرسخت و مرموز که برخلاف سیاست های چمبرلین، خیال مماشات با آلمان را ندارد اما در این راه مخالفانی در پارلمان دارد که باید آنها را راضی به پشتیبانی از سیاست هایش کند.
**************************************************
**** شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «تلفن» به کارگردانی «محسن دامادی»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۷: ۴۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
این فیلم درباره نوجوانی است که در حسرت خرید دوچرخه به سر می برد، او گوشواره ای پیدا می کند و همین اتفاق ماجراهای تازه ای را برای او به همراه دارد.
جهانبخش سلطانی، آزاده ریاضی، علی قیومی و رضا کتیرایی در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «فرشته ها با هم می آیند» به کارگردانی «حامد محمدی»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت یک صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
فیلم روایتگر داستان زندگی روحانی جوانی به نام احمد است که با همسرش لیلا زندگی را به سختی و تنگدستی می گذرانند. احمد برای تأمین معاش خانواده، در کنار تحصیل در حوزه، به کار برق کشی ساختمان هم اشتغال دارد و به همین خاطر گاها از جانب هم درس هایش هم مورد شماتت واقع می شود. در همین شرایط، همسرش حامله شده و بعد از زایمان آنها صاحب سه فرزند سه قلو می شوند. با وجود این که انتظار می رود با آمدن این سه فرزند، زندگی احمد و لیلا با مشکل و بحران مواجه شود اما...
جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا در فیلم سینمایی «فرشته ها با هم می آیند» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «جعبه موسیقی» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۸: ۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره پسربچه ای به نام علی است که اخیرا مادرش را از دست داده و با فرشته ای آشنا می شود. این آشنایی ماجراهایی را به دنبال دارد.
نیکی کریمی، رامبد جوان، شاهرخ فروتنیان، ارسلان قاسمی، داریوش اسدزاده و نگار جواهریان در فیلم سینمایی «جعبه موسیقی» نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» به کارگردانی «مهدی جعفری»، شنبه ۱ خرداد ماه ساعت ۳۵ دقیقه صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان «بیست و سه نفر» در ارتباط با دوران دفاع مقدس و زمان آزادسازی خرمشهر است.
مجید پتکی، سعید آلبوعبادی، رضا نوری، عبدالحلیم تقلبی، مالک محمدآبادی، حسین پوریده و محمد رشنو در فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی «رضا میر کریمی»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: چهار خواهر به همراه همسران و فرزندانشان به خانه پدری می آیند تا تدارک عروسی خواهر کوچک تر را فراهم نمایند که ناگهان پدر خانواده بر اثر یک حادثه ساده فوت می شود.
سعید پورصمیمی، رضا کیانیان، فرهاد اصلانی، هدایت هاشمی و نگار جواهریان در این فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «مظنون» به کارگردانی «شین یان وون»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی گونگ یو، یو دا این، پارک هی سون و جو سونگ ها خواهیم دید: جی دونگ مامور پلیس بوده است، اما زمانی که وی در مأموریت است، همسر و دخترش به قتل می رسند. جی دونگ بعد از کشته شدن خانواده اش تصمیم می گیرد از دستگاه پلیس استعفاء دهد و بعد از انتقام از قاتلین خانواده اش، خودکشی کند و به زندگی خود آخر دهد. دونگ سراغ رئیس گروه می رود و می خواهد از او اطلاعاتی به دست بیاورد اما درست در لحظه ای که رئیس در حال دادن اطلاعات است، توسط افرادی ناشناس به قتل می رسد.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «ترافیک» به کارگردانی «راجش پیلای»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
در این فیلم با بازی مانوج باجایی، جیمی شرجیل و پرانسیجیت چاتاراجی خواهیم دید: در ترافیک یک روز عادی در یکی از شهرهای هند تصادف وحشتناکی رخ می دهد و پسر جوانی که در شرف ازدواج است گرفتار مرگ مغزی می شود. از طرفی دختر یکی از بازیگران معروف کشور به پیوند قلب احتیاج دارد و در آستانه مرگ است. والدین دختر در حالت فروماندگی با اصرار و التماس های بسیار موفق می شوند تا والدین پسر را راضی کنند که کلیه پسرشان را به دختر بچه اهدا کنند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «اینجا خانه من است» به کارگردانی «خیرالله تقیانی پور»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می شود.
این فیلم درباره حمله بعث عراق به عشایر مختلف عرب همچون عشیره سید باقر در بصره و خرمشهر در ایام ابتدایی جنگ تحمیلی است.
کامبیز دیرباز، لیندا کیانی و مارال فرجاد در فیلم تلویزیونی «اینجا خانه من است» بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «پادشاه» به کارگردانی «دیوید میشد»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی تیموتی شالامی و رابرت پتینسون آمده است: هال، شاهزاده سرسخت و وارث تاج و تخت انگلیس که با عملکرد پدر مستبدش پادشاه انگلستان کاملا مخالف است قصر را ترک کرده و با دوستان جنگجویش در گمنامی زندگی می کند در حالیکه بسیاری او را دیوانه و یاغی می پندارند. پس از مرگ پدر و برادرش هال به ناچار پادشاه انگلستان شده و هنری پنجم نام می گیرد. او با تشویق و توطئه های اطرافیان به فرانسه حمله می کند اما پس از پیروزی متوجه می شود تمام اختلافات و جنگ طلبی های فرانسه، توطئه اطرافیان خودش بوده است.
**************************************************
فیلم سینمایی «پیمان فرار» به کارگردانی «دیوید آلبالا»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آمپارو نوگورا، بنجامین ویکونا، اوزبیو آرنا و روبرتو فاریاس آمده است: حکومت دیکتاتور شیلی، آگوستو پینوشه با کودتای نظامی و حمایت سازمان جاسوسی آمریکا و بعضی از کشورهای غربی قدرت را در دست گرفته و در سال ۱۹۹۰ سالهای پایانی خویش را سپری می کند. در یک زندان امنیتی در شهر سانتیاگو تعداد زیادی از مخالفین وی در زندان هستند و شرایط بدی را در این زندان تجربه می کنند. در این میان برخی از زندانیان می کوشند با کندن یک تونل به خارج از زندان راهی پیدا کنند ولی آنها در راه این فرار با چالش های زیادی رو به رو هستند. آنها باید این حفاری را به نوبت و به دور از چشم زندانبان ها که گاه و بی گاه برای سرکشی و بازرسی می آیند انجام دهند که...
**************************************************
**** شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «راز میلتون» به کارگردانی «بارنت بین»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی گراهام ابی، ویلیام اینسکات و الا بالنتین آمده است: میلتون پسر دوازده ساله ای است که با والدینش زندگی می کند. جین و بیل والدین میلتون مشکلات مالی دارند و مدام ذهنشان درگیر است و نمی توانند به مشکلات میلتون رسیدگی کافی کنند. کارتر همکلاسی میلتون که همسایه آنها هم هست به میلتون زورگویی می کند و او را تهدید می کند و کاری از دست میلتون بر نمی آید تا اینکه پدر بزرگ استوارت برای مدتی به آنجا می آید و با آرامشی که دارد به میلتون یاد می دهد که نگرانی هایش را برای آینده کنار بگذارد و گذشته ها را هم رها کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «آواز زنبوران» به کارگردانی «امیر سحر خیز»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده است: سردسته‌ی قرمزوها فکر می کند برای به دست آوردن عسل، باید اول ملکه‌ی زنبورهای عسل را به چنگ بیاورد. برای این منظور دستورِ حمله به عسلی ها و تصاحب آنها را صادر می کند. در این میان خال سیاه که از بچگی با ندیمه بزرگ شده است، افکار پلیدی را در سر می پروراند. او دلش نمی خواهد مثل سایر زنبوران، عمر ۴۰ روزه داشته باشد؛ ازاین رو برای تحقق رویایش تصمیم می گیرد به انبار رفته و...
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «انتخاب ویژه» به کارگردانی «مسعود تکاور»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: یلدا و علیرضا نامزد هستند و درست ۴۸ ساعت پیش از عروسی یلدا با دیدن اینکه برادر کوچکش نیما را گروگان گرفته اند با دادن پیامک به علیرضا ناپدید می شوند. مهدی دوست علیرضا که پلیس است با پیگیری این مساله و ناپدید شدن یلدا متوجه می شود که یک گروه خلافکار که در کار قاچاق مواد و دلار بوده اند به همدستی هرمز پسر عموی یلدا نیما را ربوده اند و با همکارانش نیما و یلدا را نجات می دهد ولی...
علیرضا جلالی تبار، مهدی امینی خواه، امین زندگانی و محمدرضا رهبری در فیلم تلویزیونی «انتخاب ویژه» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه نمایش
فیلم سینمایی «نوادا اسمیت» به کارگردانی «هنری هاتاوی»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت یک صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی استیو مک کوئین، سوزان پلشت، برایان کیت و مارتین لاندو خواهید دید: یک نوجوان دو رگه سرخ پوست سفیدپوست تبدیل به یک قاتل سنگدل می شود که به دنبال قاتلین پدر و مادرش می گردد...
**************************************************
فیلم سینمایی «کودک و روباه» به کارگردانی «لوک ژاکه»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی کیت وینسلت، برتیل نوئل برونو، توماس لالیبرته و ایزابل کاره، ماجرای کودکی ۱۰ ساله است که در یک مزرعه در شرق فرانسه زندگی می کند و در یک روز پاییزی، وقتی که با دوچرخه خود از میان جنگل به سمت مدرسه اش می رود، روباهی را که شکار شده می بیند که...
**************************************************
فیلم سینمایی «اون روی زندگی» به کارگردانی «مهدی گلستانه»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: مسعود مرد خسیسی است که در خانه ای بزرگ به تنهایی زندگی می کند. او بسیار ثروتمند است اما از مال و اموالش حتی فرزندانش هم بهره ای نمی برند! تا این که خبردار می شود به افراد بالای ۶۰ سال خانه می دهند اما شرطش این است که هیچ ملکی نداشته باشد و او هم به جهت اینکه صاحب این خانه شود؛ تمام اموالش را به نام رضا پیرمردی که مستاجر ۱۲ ساله اش است می کند و موفق می شود که خانه را ثبت نام کند اما اوضاع آن جور که او می خواهد پیش نمی رود و پسران رضا هم که برای ثبت نام خانه برای پدرشان رفته بودند متوجه قضیه می شوند....
بازیگرانی چون زنده یاد سیروس گرجستانی، مریم امیرجلالی و جواد زیتونی در آن نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «هدیه ای برای آقای تومی» به کارگردانی «بیل کلارک»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لو وارد ویکنسون، بابی کلارک، جولی ریچاردسون، تام برنگر و سورشا رونان آمده است: پدر توماس در جنگ کشته شده و حالا او و مادرش برای گذراندن امورات زندگی به دهکده ای که خاله‌ی وی در آن زندگی می کند می روند. پس مدتی توماس با عده ای از بچه ها دوست می شود که سردسته‌ی آنها ادوارد بوده و از ده ماجراهای عجیب تعریف می کند که یکی از ترسناک ترین داستان هایش ماجرای آقای تومی بوده است. او آقای تومی را مردی بداخلاق، زورگو و بچه دزد معرفی می کند، اما وقتی توماس با مادر و خاله اش درباره‌ی آقای تومی حرف می زند آنها به او می گویند که آقای تومی یک نجار بوده و فقط ارتباطاتش با مردم کم و گوشه گیر است، در همین زمان مادر توماس به این فکر می افتد که از آقای تومی بخواهد عروسک های چوبی پسرش را که اخیرا گم کرده اند بسازد اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «به خاطر برادرم» به کارگردانی «وان سو یانگ»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی یانگ سو دو، اک هریس، دای هان جی خواهید دید: دویانگ در ورزش جودو، ورزشکار صاحب نام و مشهوری است که صاحب جوایز بین المللی شده است. تا این که در یکی از مبارزات به سبب شدت ضربه بیناییش را از دست می دهد و برای همیشه نابینا می شود. دویانگ تصمیم می گیرد برای همیشه ورزش را کنار بگذارد و خانه نشین شود. سیک برادر ناتنی دویانگ است. او کلاهبردار حرفه ای است که باید تا سالهای طولانی در زندان حبس بماند. سیک از معلولیت و شهرت برادرش سوء استفاده می نماید و موفق می شود برای مدتی مرخصی بگیرد که...
**************************************************
فیلم سینمایی «آلفا» به کارگردانی «آلبرت هوگس»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی کودی اسمیت مک فی، جوهانس هاکور جوهانسون، مارسین کوالس زیک، داستان یک نوجوان رها شده و یک گرگ زخمی را روایت می کند. این پسر که در حال کوشش برای پیدا کردن راه خانه است رابطه ای میان این دو شکل می گیرد و...
**************************************************
فیلم سینمایی «بی خوابی» به کارگردانی «کریستوفر نولان»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی آل پاچینو، رابین ویلیامز و هیلاری سوانک، در منطقه ای در آلاسکا اتفاق می افتد، محلی که شش ماه شب و شش ماه روز است. دختری هفده ساله به قتل رسیده و افسر پلیس که گرفتار بی خوابی شدید شده، مقرر است قاتل را بیابد. او از طرفی به اشتباه به همکارش شلیک کرده و او را کشته است. او این مورد را از همه پنهان می کند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «بانکدار مبارز» به کارگردانی «جورام لورسن»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی باری آتساما، فاکلین اورکراک؛ ژاکوب دروینگ و پیر بوکما خواهید دید: در زمان اشغال هلند توسط ارتش آلمان در جنگ جهانی دوم دولت در تبعید این کشور در لندن فعال است. دو برادر بانکدار هلندی به نامهای والرون و جیگ ونهال درمی یابند که نیروهای مقاومت برای اقدامات خود نیازمند یک سیستم بانکداری قوی است تا بتواند پول مورد نیاز این اقدامات را بموقع در اختیار افراد قرار دهد. آنها با سازماندهی یک شبکه بانکداری زیرزمینی به راحتتر شدن کارهای نیروهای مقاومت کمک می کنند. این دو برادر با تشکیل جلسات هیئت مدیره بانک زیرزمینی خود و پول شویی برای مقاومت تأثیر شگرفی در موفقیت عملیات های آنها می گذارند. آنها مقدار پولی را که دولت در تبعید برای خرج نیروها در نظر گرفته میان آنها توزیع می کنند ولی...
**************************************************
فیلم سینمایی «گربه جاسوس» به کارگردانی «رابرت استیونسن»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت یک صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی هِی لِی میلز و دین جونز، درباره دو مرد مسلح است که بعد از سرقت از یک بانک، کارمندی را گروگان می گیرند و به آپارتمان کوچکی منتقل می کنند. گروگان می داند که آنها بالاخره او را می کشند و او هیچ راهی را برای فرار ندارد و تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که پشت ساعت مچی خود کلمه کمک را بنویسد و به گردن یک گربه ببندد. تا اینکه بلاخره یک دختر جوان ساعت مچی را می بیند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «لمس کردن اسب های وحشی» به کارگردانی «الینور لیندو»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی جین سیمور، مارک رندال، چارلز مارتین، جیمز مک گون و دنیل بافارد، درباره پسر بچه ای به نام مارک است که به سبب دعواهای خانوادگی از خانه فرار می کند. خانواده اش که به دنبال او می گشتند در حادثه رانندگی جان خویش را از دست داده و مادر سخت مجروح می شود. پسر توسط مددکار اجتماعی به عمه اش که به تربیت اسب وحشی مشغول می باشد، سپرده می شود اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «فصل نرگس» به کارگردانی «نگار آذربایجانی»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان فیلم در مورد دو زن راننده تاکسی، یک بازیگر، یک استاد موسیقی و شخصیت های دیگر است که مخاطب در طول فیلم شاهد گره های داستان هر کدام از این شخصیت هاست.
یکتا ناصر، ریما رامین فر، امیر آقایی و پژمان بازغی در فیلم سینمایی «فصل نرگس» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «قهرمانان» به کارگردانی «خاویِر فیسر»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی خاوی یِر گاتی یِرز، آتنیا ماتا و جوآن مارگالو داستان مارکو کمک مربی تیم مشهور بسکتبال است که در مسابقات حرفه ای کشوری به خاطر مشاجره کلامی و برخورد فیزیکی با سرمربی مشهور تیمش از باشگاه اخراج می شود. در همان شب او به سبب سرعت غیر مجاز در رانندگی و تصادف با ماشین پلیس دستگیر شده و دادگاه او را به شش ماه حبس یا سه ماه خدمات اجتماعی مجازات می کند و مارکو ناچار می شود طی سه ماه آینده با تیمی از افراد معلول ذهنی و مبتلا به سندروم داون تمرین بسکتبال کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «یواش یواش بگو» به کارگردانی «پریادارشان»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی شاهد کاپور، کارینا کاپور، سونیل شتی، راجپال یاداو، شاکتی کاپور، پارش راوال، انوپم کهیر، اوم پوری و آسرانی خواهیم دید: جیت جوان بلند پروازی است که می خواهد ثروتمند شود اما رویاهایش عملی نمی گردد و تنها چیزی که نصیبش می شود بدهی به تمام افراد روستا است. جیت خویش را بیمه عمر می کند و به طلبکارانش می گوید که قصد خودکشی دارد تا با پول بیمه ای که به خانواده اش می رسد آنها قرض هایش را بدهند.
**************************************************
فیلم سینمایی «در دل طبیعت» به کارگردانی «شان پن»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی امیل هرش، کریستن استوارت، هال هالبروک و کاترین کینر؛ به زندگی کریستوفر مک کندلس، که یک ورزشکار است می پردازد. او بعد از فارغ التحصیلی، تصمیم می گیرد تا همه ۲۴ هزار دلار پس اندازش را به موسسه خیریه اهدا کند و به سمت آلاسکا سفری را آغاز می کند تا...
**************************************************
فیلم سینمایی «دنی براسکو» به کارگردانی «مایک نیوول»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی آل پاچینو، جانی دپ، مایکل مدسن و آن هیش خواهیم دید: در سال ۱۹۷۸ پلیس اف بی ای FBI مبارزه زیرزمینی ضد تشکیلات تبهکاران حرفه ای را آغاز می کند. در این میان دانی براسکو مأموریت می یابد تا با نزدیک شدن به بنجامین لفتی که برای مافیا کار می کند اطلاعاتی به دست آورد اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «نجات لنینگراد» به کارگردانی «الکسی کوزلوف»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم درام جنگی با بازی مریا ملنیکووا، بوریس شرباکوف و جلامسکی آمده است: پاییز سال ۱۹۴۱، لنینگراد در جنگ جهانی دوم در محاصره است. مقرر است ارتش روسیه مردم را با کشتی و لنج های باقی مانده از شهر خارج کنند اما آلمان ها نمی خواهند کسی زنده از لنینگراد فرار کند. سرباز جوانی به همراه نامزدش که پرستار است مقرر است روی یکی از کشتی ها کار کند. کشتی توسط هواپیمای آلمانی مورد حمله قرار می گیرد اما سرباز جوان با شجاعت، یکی از هواپیماها را ساقط کرده و باعث نجات جان سرنشیان کشتی می شود.
**************************************************
**** شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «پنگوئن ببری» به کارگردانی «دیوید الاکسبا»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: در قطب جنوب قانونی برای ترور پنگوئن ها وضع شده است. تامی و خواهرش به اکوادور سفر می کنند، جایی که بر مبنای افسانه ها، پنگوئن جنگجو و شش نفر از افرادش در آن زندگی می کنند که می توانند آنها را نجات بدهند.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «رالف خرابکار» به کارگردانی «ریچ مور»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: رالف، شخصیت بد یک بازی قدیمی کامپیوتری است که دلش می خواهد، مثل شخصیت خوب بازی، فیلیکس، یک قهرمان محبوب باشد. اما مشکل اینجاست که قانون دنیای بازی ها این اجازه را نمی دهد.
**************************************************
**** شبکه امید
فیلم سینمایی «آجیل فروشی» به کارگردانی «پیتر لپه تیونیس»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این انیمیشن درباره یک سنجاب شیطون به نام سارلی است که وقتی راکون و حیوانات جنگل قصد جمع کردن آذوقه زمستانی دارند و ذخیره خویش را از گاری حمل آجیل دارند، سبب آتش گرفتن گاری می شوند و همین سبب اخراج آنها از گروه می شود و آنها می کوشند اوضاع را درست کنند...
**************************************************
فیلم تلویزیونی «عزیز میلیون دلاری» به کارگردانی «امید نیاز»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این فیلم درباره اردشیر مشکین ثروتمندترین مرد دنیاست که برای اموال خود به دنبال نوه گم شده خود عزیز می گردد و در این حین و بین، زندگی او و اطرافیانش دستخوش اتفاقات عجیبی می شود.
علی صادقی، هوشنگ حریرچیان و رضا شفیعی جم در فیلم تلویزیونی «عزیز میلیون دلاری» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «بریگزبی خرسه» به کارگردانی «دیو مک کاری»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این انیمیشن درباره ی یک مرد جوان گوشه گیر به نام جیمز است که به یک برنامه کودک تحت عنوان خرس بریگزبی وابستگی شدید پیدا کرده است. اما هنگامی که این برنامه کودک به صورت ناگهانی آخر می یابد، زندگی جیمز برای همیشه گرفتار تغییر و تحول می شود و....
**************************************************
**** شبکه افق
فیلم سینمایی «بازیکن جاسوس» به کارگردانی «بن لوین»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
فیلم با بازی پل راد، جانکارلو جانینی و تام ویلکینسون؛ درباره مو برگ، بازیکن پیشین بیسبال آمریکایی است که در جنگ جهانی دوم بعنوان جاسوس استخدام می شود و مقرر است تا جلوی ساخت بمب اتم از جانب رایش سوم را بگیرد. وی در این راه مخفیانه به سوئیس می رود و می خواهد ورنر هایزنبرگ دانشمند اتمی آلمان را ترور کند. اما او پس از ملاقات با هایزنبرگ به شخصیت او علاقمند شده و...
**************************************************
فیلم سینمایی «سازمان چهار» به کارگردانی «حسن جوانبخش»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸: ۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: آقا رضا گلایل، از عوامل توزیع هروئین در شهرستان رامسر، بعد از کشته شدن پسر برادرش با قاچاقچیان مواد مخدر در می افتد. قاچاقچیان او را به قتل می رسانند. در تهران فرزندش حسین به همراه دوستش ناصر، که مأمور کمیته است تصمیم می گیرد با نفوذ در شبکه توزیع قاچاقچیان، آنها را شناسایی و متلاشی کند که...
پرویز پرستویی، اصغر محبی، منوچهر اولیایی، هرمز سیرتی و مهدی آریان نژاد در فیلم سینمایی «سازمان چهار» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه شما
فیلم تلویزیونی «توریست» به کارگردانی «احسان عبدی پور»، پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره توبیاس است که به همراه پدرش بعنوان توریست به کرمان آمده و در خانه ای مجاور خانه مجتبی ساکن شده است. او موتور مجتبی را سوار شده و با آن تصادف می کند. پدر توبیاس خسارت را می پردازد، اما مجتبی که قبل از سوار شدن بر موتور، آنرا دستکاری کرده خویش را دراین زمینه مقصر می داند و درصدد جبران است.
سیدمحمد حسینی، محمد صالح پور و رضا درویشی در فیلم تلویزیونی «توریست» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «مندیر بارون» به کارگردانی «علیرضا اسیوند»، جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: شاهرخ جوانی که اصالتاً بختیاری است، ولی در تهران متولد و بزرگ شده است. او فرزند یک رزمنده مفقود الاثر است. شاهرخ پس از آن که در تهران گرفتار مشکلاتی می شود، تصمیم می گیرد به زادگاه پدری خود برگردد و به شکلی با بازگشت به اصل خویشتن، در مورد گذشته خانواده خود کنکاش می کند تا بتواند باردیگر زادگاه پدری خویش را آباد کند و رونق گردشگری ایجاد نماید که...
مرتضی رحیمی، سارا منجزی پور، حسن اسدی، داراب آقاسی زاده، حجت اله نجف پور، حبیب تاجمیری، قاسم سلیمانی، زهرا طاهری، کبری گودرزی، علیرضا اسیوند و رامین راستاد در فیلم تلویزیونی «مندیر بارون» هنرنمایی کرده اند.1400/02/30
22:41:40
5.0 / 5
429
تگهای خبر: آرامش , اهدا , بیمه , تولد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است