توسط نشر افق؛

چهار عنوان دیگر به مجموعه كلاس اولی كتاب اولی افزود شد

چهار عنوان دیگر به مجموعه كلاس اولی كتاب اولی افزود شد کادو دونی: چهار عنوان جدید از مجموعه کلاس اولی کتاب اولی توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، چهار عنوان جدید از مجموعه «کلاس اولی کتاب اولی» اخیرا توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شده است.
کتاب های این مجموعه به قلم نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان، برای کتاب خوان شدن بچه های کلاس اولی تهیه و منتشر می شوند و ۵ سطح دارند. سطح اول این کتاب ها به قول نشر افق برای کودکان نوسوادی چاپ می شوند که درس های ۱ تا ۵ کتاب فارسی اول دبستان را تمام کرده اند و می خواهند کلمه خوانی و جمله خوانی را تمرین کنند. در کتاب های سطح ۲، مطالب برپایه درس های ۶ تا ۱۰ کتاب فارسی اول دبستان طراحی شده اند. در سطح ۳، برپایه درس های ۱۱ تا ۱۳، سطح چهارم برپایه درس های ۱۴ تا ۱۸ و کتاب های سطح پنجم این مجموعه هم برپایه درس های ۱۹ تا ۲۲ کتاب فارسی تدوین شده اند.
چاپ کتاب های «کلاس اولی کتاب اولی» از دیماه ۹۸ آغاز شد و نویسندگان این مجموعه خطاب به پدرومادرها نوشته اند: «اگر آرزو دارید فرزند کلاس اولی تان از همان ماه های اول آموزش، کتاب بخواند، این مجموعه آرزویتان را برآورده می کند!»
کتاب های سطح ۱ و ۲ این مجموعه، هرکدام با ۴ جلد دیماه ۹۸ و کتاب های سطح ۳ هم با ۴ جلد دیگر خردادماه سال جاری منتشر و راهی بازار نشر شدند. همینطور شهریور ۹۹ بود که کتاب های سطح چهارم این مجموعه به چاپ رسیدند. آبان ماه سال ۹۹ هم چهارکتاب سطح پنجم این مجموعه چاپ شدند.
با چاپ کتاب های سطح پنجم، تعداد عناوین «کلاس اولی کتاب اولی» به ۲۰ عنوان رسید. حالا و اخیرا نشر افق، پنج عنوان جدید از «سطح ۱» این مجموعه را چاپ کرده است.
به این ترتیب کتاب های ۲۱ تا ۲۵ مجموعه مذکور به ترتیب عبارت اند از:
«سمور با دوستان» نوشته معصومه یزدانی با تصویرگری غزاله بیگدلو، «مامان آناناس بابا آناناس» نوشته لاله جعفری با تصویرگری غزاله بیگدلو، «اسبم دندان درد دارد» نوشته مژگان کلهر با تصویرگری ویدا کریمی و «برادرم رامان» نوشته آتوسا صالحی با تصویرگری آمنه اربابون.
این کتاب با ۳۶ صفحه مصور رنگی، شمارگان ۳ هزار نسخه و قیمت ۲۰ هزار تومان انتشار یافته اند.

1400/02/28
23:37:54
5.0 / 5
350
تگهای خبر: آموزش , ادبیات , انتشار , تصویر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است