آنچه درباره ی نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر باید بدانیم

آنچه درباره ی نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر باید بدانیم نمایشگاه مجازی کتاب در جهت دسترسی ساده تر مردم به آثار در رابطه با تاریخ معاصر ایران و تاریخ انقلاب از کودتای سوم اسفند رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی (ره) برگزار می گردد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، نمایشگاه مجازی کتاب در جهت دسترسی ساده تر مردم به آثار در رابطه با تاریخ معاصر ایران و تاریخ انقلاب از کودتای سوم اسفند رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی (ره) و با هدف کوشش برای پیشگیری از تحریف تاریخ معاصر و انقلاب برگزار می گردد.
این نمایشگاه همزمان با ایام یکصدمین سالگرد کودتای رضا پهلوی برگزار می گردد و از روز شنبه، دوم اسفندماه تا روز جمعه هشتم اسفندماه ادامه خواهد داشت. مخاطبان می توانند با رفتن به سایت وارد نمایشگاه شده و خریدهای خویش را انجام دهند.
در این نمایشگاه تمام کتاب هایی که ناشران مختلف در حوزه‌ی تاریخ معاصر و تاریخ انقلاب تولید و منتشر نموده اند و در دسترس قرار دارد، عرضه می شود که بیشترین آثار در ارتباط با مرکز اسناد انقلاب اسلامی، سوره مهر، قدر ولایت، به نشر، کیهان، دیدمان، اطلاعات، مرکز مطالعات تاریخ معاصر، امیرکبیر، موزه‌ی عبرت، مؤسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی، مرکز بررسی اسناد تاریخی، شهید کاظمی، کتابستان معرفت و چاپ و نشر عروج است.
دبیرخانه‌ی نمایشگاه تاریخ معاصر با رایزنی و همکاری که توسط ناشران شرکت کننده انجام شد، این آثار را با ۲۰ درصد تخفیف به مخاطبان و علاقه مندان عرضه می کند.
ارسال تمامی آثار مجانی است و مخاطبان بابت ارسال خریدهای خود هزینه ای را پرداخت نخواهند کرد و سعی شده است تا به فاصله‌ی هفت روز پس از خرید آثار به دست مخاطبان برسد.
دبیرخانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر چندین نشست فرهنگی را با حضور شخصیت های برجسته و متخصص در تاریخ معاصر برای نمایشگاه در نظر گرفته است که به مرور در دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع:

1399/12/03
23:11:50
0.0 / 5
615
تگهای خبر: تخصص , تولید , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است