احمد آرام عنوان كرد

چندان حساسیتی به نمایشگاه كتاب نداشته اند

چندان حساسیتی به نمایشگاه كتاب نداشته اند به گزارش کادو دونی احمد آرام با انتقاد از وضعیت اطلاع رسانی اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران می گوید: فکر می کنم کسانی که این نمایشگاه مجازی را راه انداخته اند، چندان حساسیتی نسبت به آن نداشته اند که بخواهند آنرا خیلی پرزرق و برق نشان دهند.


این داستان نویس در گفتگو با ایسنا همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران درباره این رویداد و رجوع خود به آن ضمن اظهار بی اطلاعی و با بیان اینکه مگر شروع شده است، اظهار داشت: در ایام اخیر در دنیای مجازی مطالبی را درباره آن دیدم ولی فکر می کردم هنوز شروع نشده است.
او سپس ضمن اشاره به این که نمایشگاه مجازی کتاب نمی تواند جای نمایشگاه حضوری را بگیرد بیان نمود: البته دیگر هیچ چاره ای جز این نیست. هرچند ما با آمدن کرونا به هر صورت باید به خیلی چیزها عادت نماییم. نوع زندگی ها فرق کرده و تنهایی ها بیشتر شده و چه بسا در این حالت تنهایی انسان به سمت و سوی چیزهایی برود که بتواند با آن ارتباط برقرار کند.
آرام با بیان اینکه آدم ها به این نمایشگاه مجازی هم عادت می کنند، اضافه کرد: اگر بنا باشد این بیماری و محدودیت ها ادامه داشته باشد، به تبع شکل های تازه ای از زندگی امروزه وارد فعالیت ها می شود و نقش عمده ای را بازی می کند. به هر صورت این به افرادی بستگی دارد که به کتاب علاقه دارند. در زمانی که نمایشگاه کتاب تهران به شکل حضوری برگزار می شد، خیلی چیزهای دیگر هم اتفاق می افتاد که ممکن بود در ارتباط با کتاب نباشد و این سبب می شد فضای شلوغی را رقم بزند ولی اکنون ما باید انتظار این را داشته باشیم که هر کس در تنهایی اش تا چه اندازه از کتاب و این دنیای مجازی کمک بگیرد.
این نویسنده همینطور اظهار داشت: به هر صورت مردم هم که این روزها به غیر از دنیای مجازی چیز دیگری ندارند، شبانه روز گرفتار این دنیا هستند و من امیدوارم این نمایشگاه برای شان مثمرثمر باشد.
احمد آرام با انتقاد از وضعیت اطلاع رسانی این رویداد مجازی اظهار نمود: برای نمایشگاه حضوری در سالهای گذشته تبلیغات گسترده ای شروع می شد. اما من تصویری از بیلبوردهای این رویداد در سطح شهر را در صفحه های مجازی ندیدم. فکر می کنم به اندازه ای که کتاب در زندگی شایستگی و بر زندگی انسان تأثیر دارد، برای نمایشگاه مجازی کتاب تبلیغ نشده است، چون من برای نمایشگاه مجازی کتاب تبلیغی به آن شکل ندیدم، صرفاً جسته و گریخته چیزهایی می دیدم و فکر می کنم کسانی که این نمایشگاه مجازی را راه انداخته اند، چندان حساسیتی نسبت به آن نداشته اند که بخواهند آنرا خیلی پرزرق و برق نشان دهند.

منبع:

1399/11/05
00:56:04
0.0 / 5
746
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است