روابط عمومی موسسه خانه كتاب و ادبیات ایران اعلام كرد

پوستر طرح تابستانه كتاب ۹۹ طراحی شد

پوستر طرح تابستانه كتاب ۹۹ طراحی شد كادو دونی: پوستر طرح تابستانه كتاب 99 متناسب با شعار (كتاب بخوانیم ایمن بمانیم) طراحی شده است.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، با شیوع ویروس کرونا و ضرورت در خانه ماندن برای حفظ سلامت تن، بار دیگر کتاب این همنشین دلنشین به یاری جسم و روح مان آمده و مونس و همدم روزهای خانه نشینی مان شده است. در این شرایط، دومین طرح فروش کتاب در سال ۹۹ با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» در حال شروع و اجراست.
پوستر «طرح تابستانه کتاب» متناسب با شعار (کتاب بخوانیم ایمن بمانیم) طراحی شده است. در این پوستر استفاده از عناصری مانند رنگ، خط، بافت، اسلیمی، کتاب، ماسک و…، همگی در ترکیب باهم برای تبیین این شعار به کار رفته اند.
کتاب بعنوان منبع آگاهی و جریان فرهنگ ساز مانعی ایمن در مقابل مشکلات اجتماعی و ناملایمات است و طرح پوستر نشان دهنده تلفیق دو محافظ جسم و روح (کتاب باز در حال خوانده شدن و ماسک) است که نیازهای این روزهایمان را به تصویر کشیده است.
زمینه اسلیمی به کار رفته در این طرح را می توان به همان جریان فرهنگ سازی و شکوفایی تشبیه کرد و رنگ های گرم کتاب نشان از تابستان دارد. بافت خاکستری در زمینه، برای نشان دادن گذر از روزهای سخت قرنطینه و بیماری است.
گفتنی است، هدف از طراحی پوستر «طرح تابستانه کتاب» تشویق و ترغیب کسانی است که می خواهند اوقات خودرا در دوران قرنطینه و خانه نشینی با مطالعه پُرکنند و ماندن در خانه را با کتاب سپری کنند.
طرح «تابستانه کتاب ۹۹» با شعار «کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم» از ۱۸ مرداد تا ۳۰ مردادماه در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور انجام می شود.


منبع:

1399/05/16
11:56:57
5.0 / 5
2098
تگهای خبر: تصویر , سلامت , طراحی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است