پلمب ۴۴۰ واحد تأسیسات گردشگری لرستان

پلمب ۴۴۰ واحد تأسیسات گردشگری لرستان كادو دونی: لرستان مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پلمب 440 واحد تأسیسات گردشگری در روزهای شیوع ویروس كرونا آگاهی داد.


سید امین قاسمی امروز هفدهم تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و بمنظور گردنگیر تعطیلی اماکن عمومی و تأسیسات گردشگری در حوزه میراث فرهنگی، طی سه ماهه اول سال جاری ۴۴۰ واحد تأسیسات گردشگری استان که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند، پلمب شدند.
وی اشاره کرد: در طول این مدت ۱۹۴۶ مورد تأسیسات گردشگری لرستان مورد اخطار و تذکر قرار گرفته و ۵۸۴ مورد نیز تعطیل شده اند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با اعلان اینکه در سه ماه نخست امسال ۳۹۴۷ بازدید از مراکز تفریحی و تأسیسات گردشگری استان انجام شده است، اضافه کرد: در طول این مدت ۸۲ مورد شکایات نیز بررسی شده است.
قاسمی سلامت مردم و گردشگران را در اولویت برنامه های این اداره کل دانست و افزود: با توجه به این که لرستان در وضعیت قرمز یا هشدار قرار دارد تا اطلاع ثانوی همه مراکز تفریحی و تأسیسات گردشگری تعطیل هستند.
این مسئول اضافه کرد: عملیات گشت، پایش و نظارت بر اماکان مذکور و همین طور گردنگیر رعایت پروتکل های بهداشتی یا رعایت فاصله گذاری اجتماعی صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/04/17
23:37:01
5.0 / 5
2755
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است