مدیر مركز آفرینش های ادبی حوزه هنری مطرح كرد؛

پاسخ فرزند سردار سلیمانی به آثار ارسال شده به پویش نامه به سردار

پاسخ فرزند سردار سلیمانی به آثار ارسال شده به پویش نامه به سردار به گزارش كادو دونی مدیر مركز آفرینش های ادبی حوزه هنری با اشاره به پاسخ زینب سلیمانی به تك تك دل نوشته هایی كه برای پویش نامه به سردار آسمانی نوشته شده بود اظهار داشت: این پاسخ جایزه ای عاطفی و معنوی به كودكان بود.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، عباس محمدی با بیان این مطلب که حوزه هنری کودک و نوجوان باتوجه به علاقه وافر همه مردم ایران به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و برگزاری پویش نامه به سردار آسمانی، واکنش بهنگام در گروه سنی کودک و نوجوان داشت، اظهار داشت: بیشترین و بهترین آثار مربوط به کودکان استان های تهران، کرمان، تبریز و خراسان رضوی بود.
داور مرحله نهایی پویش نامه ای به سردار آسمانی افزود: در این پویش در بحث انتخاب داوران، انتخاب عاطفی ویژه ای داشتیم و آن حضور زینب سلیمانی دختر شهید حاج قاسم بود. او همه آثار را مطالعه کرد و به همه آنها پاسخ هم داد.
محمدی افزود: ما پیشنهاد دادیم که همه این دلنوشته ها و پاسخ ها در کنار هم و در چارچوب یک کتاب منتشر شود تا بچه ها به پاسخ نامه های شان دسترسی داشته باشند و این پاسخ جایزه ای عاطفی و معنوی برای آنها باشد.
مدیر آفرینش های ادبی حوزه هنری با اشاره به سطح کیفی آثار نیز اظهار داشت: آثار نسبت به سن بچه ها خیلی خوب بود. این نکته را هم باید مدنظر قرار دهیم که آموزش و پرورش در بحث نوشتار و کوشش برای مهارت افزایی نگارش، تلاش نمی کند و وقت نمی گذارد اما این وجود کلیت آثار قابل توجه بود.
محمدی همین طور با اشاره به مضمون آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره اظهار داشت: به لحاظ مضمون، خیلی از آثار تحت تأثیر جو رسانه ای بودند اما ما آثاری را بعنوان برگزیده انتخاب کردیم که مغایر با این آموخته ها و القائات بزرگترها بود و بیشتر از نثرهای زیبا، سلیم و تصاویر بدیع و ابداعی بهره برده بودند.


منبع:

1399/03/11
22:50:24
5.0 / 5
2506
تگهای خبر: آموزش , جایزه , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است