ملكی صیدآبادی خبر داد؛

جشنواره ادبی آفتابگردان تمدید گردید

جشنواره ادبی آفتابگردان تمدید گردید به گزارش كادو دونی دبیر جشنواره ادبی آفتابگردان از تمدید مهلت ارسال اثر جهت شركت در این جشنواره اطلاع داد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، داوود ملکی صیدآبادی دبیر نخستین دوره جشنواره ادبی آفتابگردان (ویژه موضوعات سالمندی) اظهار داشت: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا ۱۵ مرداد تمدید شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به این که مبحث سالمندی از موضوعات بسیار مهمی است که اگر مورد توجه ویژه قرار نگیرد، اساسا به مسئله و یا حتی معضل سال های آینده کشور تبدیل خواهد شد، این جشنواره توسط بنیاد فرهنگ سالمندی برنامه ریزی شده و با حمایت مؤسسه خانه کتاب و اداره کل سلامت شهرداری تهران در حال اجرا می باشد.
این داستان نویس در ادامه اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا، متأسفانه خیلی از برنامه های فرهنگی کشور تحت الشعاع حواشی این مسئله قرار گرفت که جشنواره ادبی آفتابگردان هم جز همین برنامه ها بود. ازاین رو شورای سیاستگذاری جشنواره به این نتیجه رسید که برای بالابردن سطح مشارکت جامعه ادبی در این جشنواره و همینطور جلب توجه افکارعمومی مردم به این بخش، مهلت دریافت آثار را تا ۱۵ مرداد تمدید کند.
ملکی درباره جوایز این جشنواره اظهار داشت: همان گونه که پیشتر هم اطلاع رسانی شده، آثار این جشنواره در چارچوب ۴ داستان کوتاه ۳ هزار کلمه ای (هر نویسنده حداکثر ۲ اثر)، داستانک و کاریکلماتور (هر نویسنده حداکثر ۳ اثر) و خاطره نویسی سالمندان (۴ هزار کلمه. هر نویسنده یک اثر) طراحی شده است. اسامی هیئت داوران جشنواره هم بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.
علاقمندان می توانند آثار خویش را از راه پست الکترونیکی aftab@salmandiran.ir یا به نشانی پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک ۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳ ارسال کرده و یا در وبسایت بنیاد فرهنگ سالمندی به نشانیwww.salmandiran.ir/aftabgardan بارگذاری کنند.

1399/02/14
20:46:08
5.0 / 5
2608
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سایت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است