نارت نامه و مسیر آرامش منتشر گردید

نارت نامه و مسیر آرامش منتشر گردید به گزارش كادو دونی كتاب «نارت نامه» نوشته مریم شفقی و سامان اصفهانی و «مسیر آرامش» نوشته جف فوستر با ترجمه فرزانه نژاده منتشر گردید.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، كتاب «نارت نامه» با عنوان فرعی «حماسه پهلوانان اوستیا» نوشته مریم شفقی و سامان اصفهانی در ۵۰۱ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۷۷ هزار تومان توسط نشر ترنگ انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد كتاب: این رزمنامه آبشخوری است ارزشمند، در شناخت سرگذشت اوستاییان كه در گذار روزگاران، بر جای مانده است و بگونه ای افسانه رنگ، باز گفته آمده است و سرانجام، در دفتری، گردآورده شده است. با بررسی و كندوكاو در آن، بر پایه دانش ها و دیدگاه هایی گوناگون چون: اسطوره شناسی، نمادشناسی و باورشناسی و در متن اولین آن كه به زبان آسی نوشته شده است، زبانشناسی تاریخی و در زمانی كه دانش هایی اند كه زمینه های دیرین شناسی فرهنگی و تباری را فراهم می سازند، می توان به نكته هایی نازك و ناب و نوآیین دست یافت و رازهایی نهفته و تاریك را بر آفتاب افكند؛ هم شاید گره هایی فروپیچیده و كور را فراگشود، بخصوص در آن چه به پیوند دیرینه تبارشناختی و فرهنگی و تاریخی استیاییان با ایرانی ها بازمی گردد. (پاره ای از شاهنامه و نارت نامه، جستاری از دكتر میرجلال الدین كزازی)


همینطور كتاب «مسیر آرامش» با عنوان فرعی «شجاعت كشف عشق در همه چیز» نوشته جف فوستر با ترجمه فرزانه نژاده در ۳۰۰ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۸ هزار تومان توسط نشر مورد اشاره انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد كتاب: به ما آموخته اند كه فكر نماییم «لحظه حال»، جزئی بسیار خرد از زمان است كه بین گذشته و آینده پیچیده شده است؛ اما این كاملا صحیح نیست. اجازه دهید آنرا به جای این كه «لحظه حال» بنامیم، «حركت حال» نام گذاری نماییم و آنرا بگونه ای متفاوت ببینیم؛ بعنوان رقصی حاضر از حیات، رقصی حقیقی، فوری، لرزاننده و همواره متغیر افكار، انگیزش، احساس، آواها، رایحه ها، انگیزه ها، مقاصد، تصاویر، حافظه و رویاها.
زمانی كه نگاهی تازه به جایی كه هستیم، می افكنیم، آن چه درمی یابیم، این حركت حال است، نه «در» گذشته یا آینده، بلكه اینك زنده و در حال وقوع است. البته، گذشته و آینده هم بعنوان تصاویر و احساسات، خاطرات و بازتاب ها این جا ظهور می یابند، آن جا، فقط این حركت حال وجود دارد كه شامل گذشته و آینده «شما» می شود و این تمامی آن چه تاكنون دانسته اید و تمامی آن چه خواهید دانست، است؛ چون كه تمامی اطلاعات و تردیدها را هم دربرمی گیرد.

1398/11/27
14:55:15
5.0 / 5
4398
تگهای خبر: آرامش , انتشار , عشق , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است