پیام وزیر میراث فرهنگی به مناسبت ۲۲ بهمن

پیام وزیر میراث فرهنگی به مناسبت ۲۲ بهمن به گزارش كادو دونی وزیر میراث فرهنگی در پیامی ضمن متفاوت خواندن راهپیمایی سال جاری ۲۲ بهمن، حضور حماسی و باشكوه ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی را پاسخ دندان شكن دیگری به تحركات ددمنشانه آمریكا و حامیانش دانست.


به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، در پیام و فراخوان علی اصغر مونسان به مناسبت چهل ویكمین سالگرد پیروزی انقلاب و اربعین شهادت سردار شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و هم رزمان ایشان آمده است:
«جاء الحق و زهق الباطل إن الباطل كان زهوقا. حق آمد و باطل نابود شد. یقیناً باطل نابودشدنی است. اسرا آیه ۸۱. چهل و یكمین سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و چهل و دومین بهمن اقتدار را در حالی گرامی می داریم كه ایران اسلامی یكی از حساس ترین دوره های حیات پرفراز و نشیب خویش را سپری می كند؛ دورانی كه به رغم تمام تهدیدها و تحریم ها شاهد اتحاد، همدلی و مقاومت تحسین برانگیز امت یكپارچه در دفاع از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های والای حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر در سایه رهبری هوشمندانه مقام عظمای ولایت هستیم؛ اما حضور ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری یك خصوصیت و تفاوت خاص هم با هر سال دارد. بدون شك تقارن ایام اربعین شهادت سردار سرافراز و پر افتخار سپاه اسلام سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در جنایت تروریستی رژیم متجاوز آمریكا در بغداد، حال و هوای دیگری به یوم الله ۲۲ بهمن بخشیده است و حضور گسترده مردمِ آگاه و همیشه در صحنه، پاسخ دندان شكن دیگری به تحركات ددمنشانه آمریكا و حامیانش خواهد داد. خانواده بزرگ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هم ضمن گرامیداشت چهل و یكمین سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و پاسداشت ایام اربعین شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان، همراه و هم آوا با هم وطنان عزیز، در این مراسم باشكوه بار دیگر فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را سر خواهد داد.»

1398/11/22
15:46:36
5.0 / 5
4273
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است