توسط نشر نو؛

ماندن در وضعیت آخر به چاپ سی ام رسید

ماندن در وضعیت آخر به چاپ سی ام رسید كادو دونی: كتاب ماندن در وضعیت آخر نوشته امی. ب. هریس و تامس. ای. هریس با ترجمه اسماعیل فصیح توسط نشر نو به چاپ سی ام رسید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب «ماندن در وضعیت آخر» نوشته امی. ب. هریس و تامس. ای. هریس با ترجمه اسماعیل فصیح اخیرا توسط نشر نو به چاپ سی ام رسیده است.
چاپ اول این ترجمه سال ۶۵ ارائه شد و نسخه های چاپ بیست و نهم اش هم با طرح جلد جدید، تیرماه امسال عرضه شدند كه حالا به چاپ سی ام رسیده است.
كتاب «ماندن در وضعیت آخر» دربرگیرنده پاسخ پژوهش های ۳۰ ساله تامس. ای. هریس بعنوان یك روانپزشك است كه بعد از چاپ، جریان و شور و هیجانی به راه انداخت. در نتیجه نامه های زیادی به دست این مولف رسید كه نشان از بازخوردهای مثبت نسبت به این كتاب بودند.
«وضعیت آخر» اثر دیگر تامس ای. هریس است كه توسط همین مترجم و همین ناشر ترجمه و چاپ شده است. این ناشر همین طور كتاب «تحلیل رفتار متقابل» نوشته اریك برن را با ترجمه این مترجم چاپ كرده كه ابتدای زمستان سال گذشته، چاپ یازدهمش به بازار نشر آمد. از دیگر ترجمه های فصیح در حوزه روانشناسی كه نشر نو چاپ كرده، می توان به كتاب «خودشناسی به روش یونگ» نوشته مایكل دانیلز اشاره نمود كه دی ماه سال ۹۷ چاپ پنجمش راهی بازار نشر شد.
چاپ سی ام «ماندن در وضعیت آخر» اخیرا با ۳۸۴ صفحه و قیمت ۵۶ هزار تومان عرضه شده است.
این ناشر همین طور اخیرا چند كتاب دیگر را هم تجدیدچاپ كرده كه با چاپ های دوم و سوم عرضه شده اند. این میان، «بدن هیچ گاه دروغ نمی گوید (اثرات پایدار تربیت خشن)» نوشته آلیس میلر هم كه دی ماه امسال با ترجمه امید سهرابی نیك ارائه شد، اخیرا به چاپ دوم رسیده است.
چاپ دوم این كتاب با ۲۳۰ صفحه و قیمت ۳۳ هزار تومان انتشار یافته است.
كتاب «زندگی پنهان ذهن» نوشته ماریانو سیگمان با ترجمه ماندانا فرهادیان هم كه چاپ اولش تیرماه امسال ارائه شد، اخیرا توسط این ناشر به چاپ دوم رسیده است.
چاپ دوم این كتاب هم با ۳۲۷ صفحه و قیمت ۵۶ هزار تومان عرضه شده است.
دیگر كتاب چاپ دومی نشر نو هم «سفر دریایی با دن كیشوت» است كه دربرگیرنده یادداشت های توماس مان از مشاهدات نخستین سفرش به آمریكاست. چاپ اول این كتاب، آبان ماه امسال با ترجمه محمود حدادی ارائه شد.
چاپ دوم این كتاب با ۱۲۹ صفحه و قیمت ۲۵ هزار تومان به بازار نشر آمده است.
«درباره عشق و یازده داستان دیگر» هم دیگر عنوان تجدیدچاپی نشر نو در بهمن ماه است كه با چاپ سوم عرضه شده است. این كتاب، نوشته آنتوان پاولوویچ چخوف با ترجمه رضا امیر رحیمی است كه ۱۲ داستان از چخوف را شامل می شود. این داستان ها از منتخبات ۳ جلدی داستان های این نویسنده چاپ ۱۹۵۸ مسكو و منتخبات یك جلدی آثار چخوف چاپ سال ۱۹۴۰ مسكو و همین طور مجموعه داستان های كوتاه او چاپ ۱۹۸۱ انتشارات زبان روسی مسكو انتخاب شده اند.
چاپ اول این كتاب شهریور امسال به كتابفروشی ها آمد و چاپ سومش هم اخیرا با ۲۱۸ صفحه و قیمت ۳۱ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

1398/11/15
23:20:36
5.0 / 5
4676
تگهای خبر: انتشار , اهدا , سفر , عشق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است