مهر خبر می دهد

یك انتصاب پرحاشیه در انتشارات علمی و فرهنگی

یك انتصاب پرحاشیه در انتشارات علمی و فرهنگی به گزارش كادو دونی با انتصاب یك شخصیت پرحاشیه به سمت مدیرعاملی انتشارات علمی و فرهنگی مسعود كوثری از این موسسه خداحافظی كرد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، بامداد امروز «شنبه ۱۴ دی ماه» و در سكوت خبری و بدون حضور اصحاب رسانه ها در بخش فرهنگی، مراسم تودیع مسعود كوثری از مدیرعاملی مؤسسه انتشارات علمی و فرهنگی و انتصاب نادره رضایی به این سمت برگزار گردید.
این انتصاب در حالی رخ می دهد كه طی روزهای اخیر درباره این انتصاب كه گفته شده با دستور مستقیم وزیر كار، رفاه و تأمین اجتماعی صورت پذیرفته است حواشی زیادی برپا بوده است.
نادره رضایی در حالی امروز بر سمتی یكی از بزرگترین مؤسسات نشر ایران معارفه شد كه وی یكی از امضا كننده نامه معروف به ۴۶۶ فعال سیاسی و مدنی به باراك اوباما در پشتیبانی از نامه ۵۵ زندانی سیاسی به حساب می آید.
رضایی همینطور به تصریح رسانه های مختلف بعنوان مجری مراسم های ستاد انتخاباتی حسن روحانی مشغول به كار بوده و از جانب شریعتمداری مدتی را هم در شركت ایران خودرو به فعالیت مشغول بود. رضایی همینطور به سفارش شریعتمداری مدتی را هم بعنوان مشاور اجتماعی رئیس سابق سازمان هلال احمر به فعالیت مشغول بود و بعد از حضور شریعتمداری در وزارت كار برای حضور در صندلی معاونت وزارت كار هم انتخاب شده بود كه این انتصاب مورد تأیید قرار نگرفت.
این انتخاب بحث برانگیز در حالی امروز صورت پذیرفت و رضایی در سمت تازه معارفه شد كه انتشارات علمی و فرهنگی در دوران حضور مسعود كوثری از موقعیت مناسبی در تولید و فروش محصولات فرهنگی بهره می برد.

1398/10/14
21:48:25
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: انتشار , تولید , رسانه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است