برای عموم مردم؛

امكان بازدید از مدرسه تاریخی دارالفنون برقرار شد

امكان بازدید از مدرسه تاریخی دارالفنون برقرار شد كادو دونی: مدرسه تاریخی دارالفنون در كنار اقدامات مرمتی برای بازدید عموم مردم باز شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، پرهام جانفشان مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران در بازدید از مدرسه دارالفنون اظهار داشت: این مدرسه تاریخی نماد و برند آغاز نظام آموزشی مدرن در كشور است و همه دستگاه های فرهنگی و شهرداری باید در كنار هم كمك كنند تا مرمت دارالفنون هر چه زودتر به سرانجام برسد.
وی اضافه كرد: میراث فرهنگی برای تسریع روند پروژه مرمت مدرسه دارالفنون آماده هرگونه حمایت فنی و مشاوره ای به وزارت آموزش و پرورش است. تاریخ و هویت نظام آموزشی در شهر تهران با مدرسه دارالفنون و نام امیركبیر گره خورده است كه می تواند برای توریستهای داخلی و خارجی بازدید از این مدرسه بسیار جذاب باشد.
جانفشان ضمن تقدیر از تصمیم مدیران آموزش و پرورش در بازدید عمومی و رایگان از این مدرسه برای علاقه مندان، اظهار داشت: دفاتر خدمات مسافرتی در تعریف تورهای تهرانگردی می توانند بازدید از مدرسه دارالفنون را در برنامه ریزی ها مد نظر داشته باشند. امروز كمترین كار ما در زنده نگه داشتن اقدامات امیر كبیر كوشش برای احیای مناسب مدرسه دارالفنون است.
مدرسه دارالفنون در كنار اقدامات مرمتی همه روز به جز روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۵ برای بازدید عمومی باز است.


منبع:

1398/10/10
12:32:27
5.0 / 5
4423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است