در گفت وگو با مهر مطرح شد

چهار مجموعه شعر كودك و خردسال به بازار كتاب می آید

چهار مجموعه شعر كودك و خردسال به بازار كتاب می آید به گزارش كادو دونی سعیده موسوی زاده شاعر كودك و خردسال تازه ترین آثارش را كه برای انتشار به ناشر سپرده معرفی نمود.موسوی زاده درباره آخرین كتاب های در آستانه انتشارش به خبرنگار مهر اظهار داشت: كتاب «چیستان» را آماده نشر دارم، ولی انتشار این كتاب به علت تغییر ناشرانش مدام عقب افتاده است. این كتاب همانطور كه از عنوانش پیداست كتاب شعری است با مبحث چیستان.
وی درباره كتاب های دیگرش اظهار داشت: یك مجموعه كتاب دارم با مضمون آموزش درباره مصرف درست آب برای بچه ها با عنوان «چیك چیكو» كه شركت آبفای استان اصفهان آنها را منتشر می كند. چند كتاب از این مجموعه انتشار یافته و یك كتاب جدید از این مجموعه را تحویل ناشر داده ام و در آینده نزدیك منتشر خواهد.
این شاعر كودك و خردسال درباره كتاب تازه دیگرش هم اظهار داشت: «درختم دكمه می داد» عنوان یك مجموعه شعر كودك است كه حاوی 10 شعر است و انتشارات «شهر قلم» در حال انجام مراحل قبل از انتشار آن است.
موسوی زاده همینطور از انتشار یك مجموعه شعر دیگر با عنوان «مروچ مروچ» در آینده نزدیك اطلاع داد و اظهار داشت: این كتاب را انتشارات خراسان روانه بازار كتاب خواهد نمود.
وی افزود: این مجوعه شعر برای گروه سنی خردسال سروده شده و شامل 10 قطعه شعر با مضمون آزاد است.

1398/09/21
20:14:47
5.0 / 5
3970
تگهای خبر: آموزش , انتشار , شركت , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است