كتاب شعر منتشرشده از نیما یوشیج

كتاب شعر منتشرشده از نیما یوشیج به گزارش كادو دونی كتاب «صدسال دگر» دفتری از اشعار منتشرنشده نیما یوشیج با تصحیح سعید رضوانی و مهدی علیائی مقدم فردا چهارشنبه (چهارم مردادماه) در سرای اهل قلم معرفی و بررسی خواهد شد.


كتاب «صدسال دگر؛ دفتری از اشعار منتشرنشده نیما» چهارشنبه (چهارم مردادماه) با حضور سعید رضوانی، مسعود جعفری و كامیارعابدی در سرای اهل قلم معرفی می شود.
اشعاری كه در این مجموعه گرد آمده است در قالب های كلاسیك، نوقدمایی (چارپاره و صورت های گوناگون آن) و قالب مشهور به نیمایی است. در اشعار این دفتر انواع آزمایش های نیما در وزن و قافیه و سایر عناصر صوری دیده می شود، كمااینكه مضامین شعرها نیز گوناگون و متفاوت است و همان تنوع محتوایی ای كه پیش تر در اشعار او دیده می شد در اینجا نیز به چشم می خورد. جنگ و فقر و استبداد و عشق و طبیعت از جمله این مضامین هستند. در عین حال، مسائل ساده زندگی روزمره نیز الهام بخش وی در سرودن بخشی از شعرها بوده است.
نشست معرفی و بررسی كتاب «صدسال دگر دفتری از اشعار منتشرنشده نیما یوشیج»، چهارشنبه (چهارم مردادماه) ساعت ۱۷ در سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، كوچه خواجه نصیر، پلاك ۲ برگزار می شود.
 

1396/05/03
23:53:12
5.0 / 5
6016
تگهای خبر: كتاب , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است