توسط نشر نو؛

چشم از تو برنمی دارم به چاپ دوم رسید

چشم از تو برنمی دارم به چاپ دوم رسید به گزارش كادو دونی رمان چشم از تو برنمی دارم نوشته ترزا دریسكل با ترجمه سعید كلاتی توسط نشر نو به چاپ دوم رسید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، رمان «چشم از تو برنمی دارم» نوشته ترزا دریسكل با ترجمه سعید كلاتی اخیرا توسط «نشر نو» به چاپ دوم رسیده است.
ترزا دریسكل نویسنده این رمان، ۲۵ سال تجربه خبرنگاری دارد و داستان های تاریك و غم انگیز زندگی افراد زیادی را دنبال كرده است. او سال ها در زمینه جرم و جنایت كار كرده و شاهد تأثیر مخربی بوده كه بزهكاری و جنایت روی خانواده ها و دوستانشان بوده است. بنابراین در داستان هایی كه نوشته به دنبال كشف احساسات ناشی از این اتفاقات و جرایم است. او بیشتر درباره زن ها و داستان های هیجان انگیزی كه برایشان رخ داده می نویسد و قصه هایش به ۶ زبان دنیا ترجمه شده اند.
نسخه اصلی «چشم از تو برنمی دارم» در سال ۲۰۱۷ چاپ شده و ترجمه اش یكی از عناوین مجموعه «كتابخانه ادبیات داستانی» است كه نشر نو چاپ می كند. چاپ اول این ترجمه آبان ماه سال قبل چاپ شد.
داستان این رمان از این مقرر است كه اِلا لانگفیلد در قطار متوجه می شود دو مرد جوان جذاب، گرم خوش و بش با دو دختر نوجوان هستند. ماجرا از جایی برای الا مهم می شود كه به هویت دو مرد پی می برد و می فهمد كه تازه از زندان آزاد شده اند. غریزه مادری الا می جوشد و تصمیم می گیرد دنبال كمك برود اما یك اتفاق او را منصرف می كند. بامداد روز بعد تصویر یكی از آن دو دختر را در قاب تلویزیون می بیند. دختر كه آنا بالارد نام داشته، گم شده است!
پس از یك سال، آنا هنوز مفقود است و الا درگیر این عذاب وجدان كه چرا به او كمك نكرده است. بعلاوه یك نفر برایش نامه های تهدیدآمیز می فرستد؛ نامه هایی كه او را می ترسانند...
چاپ دوم این كتاب با ۳۴۷ صفحه و قیمت ۴۸ هزار تومان عرضه شده است.

1398/09/11
13:44:19
5.0 / 5
4338
تگهای خبر: ادبیات , تصویر , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است