در نمایشگاه تخصصی اسباب بازی ایرانی به وجود می آید

بستر مناسب برای توسعه و ترویج بازی و اسباب بازی

بستر مناسب برای توسعه و ترویج بازی و اسباب بازی به گزارش كادو دونی از بخش های مهم و قابل توجه جشنواره اسباب بازی نمایشگاه تخصصی اسباب بازی ایرانی است كه فعالان و مخاطبان این حوزه می توانند از آن بهره مند شوند.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، با عنایت به اینكه جشنواره اسباب بازی در دی ماه برگزار می شود، نمایشگاه تخصصی اسباب بازی یكی از بخش های این جشنواره خواهد بود كه اسباب بازی ایرانی و بومی را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.
نمایشگاه تخصصی اسباب بازی ایرانی، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی، نمایشگاه عروسكهای طراحان ایرانی، نشست ها و كارگاه های در رابطه با حوزه بازی و اسباب بازی و انتخاب برترین های اسباب بازی، بخش های متنوع جشنواره اسباب بازی است.
نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی، بستر مناسبی را برای توسعه و ترویج بازی و اسباب بازی برای فعالان این عرصه و عرضه دهندگان خدمات در رابطه با بازی واسباب بازی فراهم می آورد. از اهداف اصلی این نمایشگاه، معرفی خدمات باكیفیت بازی محور به صورت عملی و عینی به مدیران مجتمع های آموزشی، مراكز كار با كودك و مدیران سازمان های خصوصی و دولتی است تا بتوانند از ظرفیت های عرضه شده برای توسعه و ترویج كاربردها و كاركردهای بازی و اسباب بازی نحوه تعامل با خانواده های مخاطب این سازمان ها و مجموعه ها استفاده كنند.
در نمایشگاه ترویج بازی پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی تلاش شده است با طراحی مدلی متفاوت، نحوه عرضه خدمات بازی محور ارتقا پیدا كرده و ظرفیت های كسب و كاری این حوزه بیشتر از پیش نمایانگر شود.
در طول برگزاری نمایشگاه، مدارس، پیش دبستانی ها و مهدكودك ها و مدیران سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی برای بهرهمندی از خدمات عرضه شده در این بخش حضور خواهند داشت و طبق برنامه زمانبندی شده حضور دانش آموزان تسهیل خواهد شد.


1398/09/09
22:58:12
5.0 / 5
4725
تگهای خبر: آموزش , اسباب بازی , اهدا , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است