معرفی نماینده مد و لباسی ها به یك جشنواره دانشجویی

معرفی نماینده مد و لباسی ها به یك جشنواره دانشجویی كادو دونی: نماینده كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور در جشنواره ملی رساله سال دانشجویی معرفی گردید.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور، به دنبال درخواست سعید علی پور- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی برای عضویت یك نماینده از جانب كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور در شورای برنامه ریزی جشنواره ملی رساله سال دانشجویی، سید سعید میرمحمد صادق- مشاور علمی و فرهنگی حمید قبادی- دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور- بعنوان نماینده این كارگروه در جشنواره معرفی گردید.
هفدهمین جشنواره ملی رساله سال دانشجویی از جانب سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با هدف حمایت های مادی و معنوی این رویداد برگزار می گردد.
بخش اصلی این جشنواره شامل ۶ گروه علوم پایه، كشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشكی و دامپزشكی و علوم انسانی است و در بخش ویژه هم آخر نامههای نگارش شده با موضوعهای اقتصاد مقاومتی، معماری و شهرسازی اسلامی، طراحی مد و لباس ایرانی- اسلامی فرهنگ عمومی و صدمه های اجتماعی، تجاری سازی دانش و فناوریهای نوین و مطالعات فرهنگی (فرهنگ دانشگاهی، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ و مدیریت جهادی) پذیرش میشوند.
1396/10/23
23:28:45
5.0 / 5
5514
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است