از شنبه ۱۱ آبان؛

پخش برنامه تلویزیونی چراغ مطالعه شروع می شود

پخش برنامه تلویزیونی چراغ مطالعه شروع می شود كادو دونی: پخش برنامه تلویزیونی چراغ مطالعه از روز شنبه 11 آبان از شبكه چهار سیما شروع می شود.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، پخش برنامه تلویزیونی «چراغ مطالعه» با محوریت گفت وگوهایی انتقادی با نویسندگان كتاب های حوزه علوم انسانی، از روز شنبه ۱۱ آبان از شبكه چهار سیمای جمهوی اسلامی ایران شروع می شود.
این برنامه شامل گفت وگوهایی با نویسندگان كتاب های حوزه علوم انسانی است و به نقد و ارزیابی كتاب های این حوزه و نیز فضای كلی كتاب های تالیفی علوم انسانی در ایران خواهد پرداخت.
هر قسمت از «چراغ مطالعه» میزبان یكی از نویسندگان ایرانی خواهد بود و كوروش علیانی، نویسنده، پژوهشگر و زبان شناس، بعنوان مجری برنامه، با آنها به گفت و گو خواهد نشست.
«چراغ مطالعه» در قسمت نخست، میزبان آرمین امیر، جامعه شناس و استاد دانشگاه علامه طباطبایی خواهد بود. « ره افسانه زدند، تبارشناسی آثار خلقیات نویسان ایرانی در پنجاه سال اخیر» نام كتابی است كه در برنامه اول از این سری برنامه ها، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. آرمین امیر در این كتاب با تبارشناسی نوشته های ۹ نویسنده ایرانی، به دنبال پاسخ این سوال است كه چرا در آثار این نویسندگان، ما ایرانی ها این همه خودمان را با غرب مقایسه می نماییم و چرا همیشه در این مقایسه، غرب خوب و پیشرفته و قانون مند است و ما بد و عقب مانده و بی قانون.
«چراغ مطالعه» در ۲۰ قسمت تولید شده و روزهای شنبه ساعت ۲۱ از شبكه چهار سیما پخش می شود. بازپخش این برنامه، یكشنبه ها ساعت ۱۰ و دوشنبه ها ساعت ۱۳ از آنتن این شبكه پخش می شود.


منبع:

1398/08/08
15:10:15
5.0 / 5
4889
تگهای خبر: تولید , كتاب , مطالعه , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است