غیبت گران ترین نقاشی جهان در موزه لوور

غیبت گران ترین نقاشی جهان در موزه لوور به گزارش كادو دونی در حالیكه انتظار می رفت «سالواتور موندی» ـ گران ترین اثر داوینچی ـ در نمایشگاه اخیر از كارهای این هنرمند در موزه لوور به نمایش دربیاید، با آغاز به كار این نمایشگاه نه تنها اثری از این تابلو نبود كه مسئولان این موزه یك نسخه بدل از آنرا به نمایش گذاشتند.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، از چندین ماه قبل از برگزاری نمایشگاهی عظیم از آثار « لئوناردو داوینچی» به مناسبت گرامیداشت پانصدمین سالروز درگذشت این هنرمند چیره دست ایتالیایی، بحث بر سر حضور گران ترین نقاشی جهان منسوب به این نقاش در این نمایشگاه بالا گرفت.
در ابتدا شك و تردیدهای موجود بر سر اصالت این اثر هنری به یكی از علل امكان غیبت این تابلو نقاشی در نمایشگاه عظیم «داوینچی» تبدیل شد. سپس رسانه های مختلف به نقل از سخنگوهای موزه لوور اعلام نمودند این موزه درخواست امانت گرفتن « تابلو سالواتور موندی» را به مالك ناشناسش عرضه كرده است و امیدوار است بتواند این تابلو نقاشی را به ده ها اثر « داوینچی» كه برای نمایش در این نمایشگاه از موزه ها و موسسات بزرگ جهان جمع آوری شده اند، اضافه كند.

نسخه بدل تابلو نقاشی «سالواتور موندی»

1398/08/03
14:32:44
5.0 / 5
4839
تگهای خبر: رسانه , موزه , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است