معاون اجرایی سپاه ثارالله استان كرمان خبر داد:

سوم بهمن ماه برگزاری یادواره استانی شهدای عشایر

سوم بهمن ماه برگزاری یادواره استانی شهدای عشایر به گزارش كادو دونی معاون اجرایی سپاه ثارالله استان كرمان با تاكید برآنكه یادواره شهدای عشایر باید در شان عشایر استان باشد، اعلام نمود: در روز پنجشنبه سوم بهمن ماه سال جاری، یادواره استانی شهدای عشایر استان در كرمان انجام خواهد شد.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، سرهنگ پاسدار "عباس مولایی" عصر امروز اول مهرماه در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره استانی شهدای عشایر استان كرمان اظهار داشت: مقرر شده كه استان های عشایر خیز كشور، یادواره های شهدای عشایر استانی را برگزار كنند كه در نهایت كنگره ملی شهدای عشایر كشور درانتها سال جاری یا نهایتا در فروردین و یا اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.
وی با اشاره به اقدامات سپاه ثارالله استان كرمان در مناطق عشایری، عنوان كرد: سپاه ثارالله چندین اردوی جهادی در مناطق عشایری استان برگزار و خدمات مختلفی به این قشور غیور در كشور و خصوصاً استان كرمان ارائه داده و امیدواریم به شكلی برنامه ریزی كرده كه بتوانیم یادواره ای در خور شان عشایر غیور استان برگزار كنیم
معاون اجرایی سپاه ثارالله استان كرمان به دلیلهای برگزاری كنگره شهدای عشایر استان كرمان افزود: استان كرمان دومین استانی است كه بیشترین شهید عشایر دارد بطوریكه این استان حدود یك هزار شهید عشایر را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی كرده و احیانا این آمار نیز افزایش پیدا خواهدنمود پس برگزای كنگره شهدای عشایر در استان یك امر الزامی است.
وی با یادآوری برگزاری دومین كنگره شهدای استان كرمان در سال قبل بیان كرد: دومین كنگره شهدای استان كرمان در طول ۵ سال برنامه دارد و فقط مختص سال قبل نبود و پس كمیته های این كنگره فعال می باشند كه امسال به صورت ویژه برای عشایر این كنگره برگزار می گردد.
مولایی با بیان این مطلب كه افتتاح و كلنگ زنی های امسال به نام كنگره شهدای عشایر باشد، اشاره كرد: ساماندهی قبور متبرك شهدایی كه ساماندهی نشده و همین طور دیدار با خانواده شهدا در دستور كار دومین كنگره شهدای استان كرمان امسال قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینكه ۱۷ شهر استان كرمان عشایرنشین دارد، اظهار نمود: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته، شاهد نامگذاری خیابانی به نام شهدای عشایر در استان كرمان باشیم.
معاون اجرایی سپاه ثارالله استان كرمان با تاكید برآنكه یادواره شهدای عشایر باید در شان عشایر استان باشد، اعلام نمود: در روز پنجشنبه سوم بهمن ماه سال جاری یادواره استانی شهدای عشایر استان در كرمان برگزار می شود.
به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، "محمدصادق بصیری" معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار كرمان نیز در این نشست با تاكید بر اینكه باید یادواره شهدا را با همه توان انجام دهیم، اظهار نمود: یادواره شهدای عشایر برای نخستین بار در استان كرمان برگزار می گردد و با عنایت به تاریخ سوم بهمن ماه جهت برگزاری این یادواره، فرصت زیادی نداریم و باید با نگاه ویژه برنامه های این كنگره را اجرایی نماییم ضمن آنكه در این راستا باید مدنظر داشت كه مناطق عشایری ما پراكنده بوده و همین مورد سبب بروز مشكلاتی خواهد شد كه باید این موارد نیز در برنامه های این یادواره دیده شود.
معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار كرمان اشاره كرد: انتظار داریم قالبی كه در سال قبل برای برگزاری دومین كنگره شهدای استان كرمان برای كمیته ها در نظر گرفته شده امسال نیز باردیگر فعال شده و مسئولیت هر دستگاه در برگزاری یادواره استانی شهدای عشایر مشخص كنند.

منبع:

1398/07/01
22:04:05
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: جشن , خدمات , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است